1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UBP'DE NELER OLUYOR?
UBPDE NELER OLUYOR?

UBP'DE NELER OLUYOR?

HASİPOĞLU: SORUNLARIMI PARTİ İÇİNDE HALLEDERİM! Meclis Genel Kurulu’na katılmayarak, UBP’nin de nisabı sağlayamamasına neden olan ‘boykot’unu gerçekleştiren Genel Sekreter Ertuğrul Hasipoğlu, ‘sıkıntı’ olduğunu kabul e

A+A-

 

 

HASİPOĞLU: SORUNLARIMI PARTİ İÇİNDE HALLEDERİM!

Meclis Genel Kurulu’na katılmayarak, UBP’nin de nisabı sağlayamamasına neden olan ‘boykot’unu gerçekleştiren Genel Sekreter Ertuğrul Hasipoğlu, ‘sıkıntı’ olduğunu kabul etti, konuşmayı reddetti.

 

“Parti içindeki sorunları hiçbir zaman basında tartışmadım, tartışmam da” diyen Hasipoğlu, “Kendi sorunlarımı, partimle kendim hallederim” şeklinde konuştu…

 


TAÇOY: HUZURU BULAMADIĞIMIZ İÇİN İSTİKRAR VE GÜVENİ BULAMIYORUZ…

 

Kanal SİM’de yayınlanan Radyo Gazetesi Programı’na katılan UBP Grup Başkan Vekili, Lefkoşa Milletvekili Hasan Taçoy, özelleştirmeden, ‘Partizan istihdamlara’ görüşlerini açıklıkla ifade etti.

 

 

İSTİHDAMLARDA PARTİZANLIK VAR… “Hiç kimse hiç kimseyi uyutmaya çalışmasın, tabi ki istihdamlarda bazı tercihler yapılır…” diyen Hasan Taçoy, iktidara gelen her siyasi partinin, bu siyasi tercihleri yaptığını söyledi.

 

ELEKRİKTE İSTİHDAMA KARŞIYIM… Elektrik kurumunda istihdamlara karşı olduğunu ve elektrik zammının da geri alınması gerektiğini daha önce de ifade ettiğini hatırlatan Hasan Taçoy, grev sonrası istihdamların yeniden gündeme geldiğine de işaret etti.

 

ÖZELLEŞTİRME YANLIŞ… “KIB-TEK’in tümümün özelleştirilmesi kadar yanlış bir şey olamaz” şeklinde konuşan Hasan Taçoy, elektrik kurumunun tamamen özelleştirilmesinin, ada üzerindeki sorunun tamamen çözülmesiyle eşdeğer olduğu görüşünü de ortaya koydu.

 

 

 

 

MELTEM SONAY'IN HABERİ,  AYRINTILARIYLA BUGÜN YENİDÜZEN'DE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2040 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler