1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UBP'DE KURULTAY ERKEN BAŞLADI
UBPDE KURULTAY ERKEN BAŞLADI

UBP'DE KURULTAY ERKEN BAŞLADI

“İlçe başkanları olarak dün olduğu gibi bugün de Genel Başkanımız Küçük’e tam destek veriyoruz... O’nun etrafında kenetlenerek 2014 yılına kadar birlik ve beraberlik içinde yürüyeceğiz” Ulusal Birlik Partisi (UBP) İlçe Başkanla

A+A-

 

 

UBP ilçe başkanları Genel Başkan ve Başbakan İrsen Küçük’ü ziyaret ederek destek verdi

 

 

 

“İlçe başkanları olarak dün olduğu gibi bugün de Genel Başkanımız Küçük’e tam destek veriyoruz... O’nun etrafında kenetlenerek 2014 yılına kadar birlik ve beraberlik içinde yürüyeceğiz”

 

Ulusal Birlik Partisi (UBP) İlçe Başkanları dün UBP Genel Başkanı ve Başbakan İrsen Küçük ile bir araya gelerek, Küçük’e “tam destek” belirttiler ve birlik beraberlik mesajı verdiler.

İlçe başkanları, dün olduğu gibi bugün de parti Genel Başkanı ve Başbakan İrsen Küçük’e tam destek verdiğini belirterek, “Onun etrafında kenetlenerek 2014 yılına kadar birlik ve beraberlik içinde yürüyeceğimizi, partimizi hedef alan ve parti içinde asılsız ve mesnetsiz haberlerle siyasi kazanım elde etmeye çalışanların bir yere varamayacaklarını saygıyla kamuoyuna duyurmak isteriz” dedi.

UBP Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Lefkoşa, Girne, Güzelyurt ve İskele İlçe Başkanları, Başbakan İrsen Küçük ile bir araya gelerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi, ayrıca ortak bir bildiri yayınladı.

“Yurtdışında bulunan ve bugün (dün) kendisine ulaşılamayan” Gazimağusa İlçe Başkanı Ahmet Eti haricinde bir bildiri yayınlayan 4 İlçe Başkanı, UBP Genel Başkanı ve Başbakan İrsen Küçük’e tam destek beyan ettiler. Lefkoşa, Girne, İskele ve Güzelyurt ilçe Başkanlarının imzasıyla yayınlanan bildiri şöyle:

 

“PARTİMİZLE İLGİLİ HABERLER ASILSIZ”

 

“Son günlerde medyada yer alan ve partimizde iç karışıklık ve huzursuzluk yaratarak siyasi kazanım elde etmeye çalışanların partimizle ilgili asılsız haberler yaydıkları görülmektedir.

Sene sonunda yapılacak olan kurultay çalışmalarını parti içinde ayrımcılık ve huzursuzluk varmış gibi göstermeye çalışmak, hem parti hem de ülke demokrasisi açısından yaralayıcıdır.

 

“BU TÜR OPERASYONLAR BİRLİĞİMİZİ BOZAMAZ”

 

Kamuoyu yoklamalarında birinci parti konumunu koruyan, gelişen ve büyüyen partimize dönük bu tür operasyonlar gücümüzü ve birliğimizi bozamayacaktır.

Bizler UBP Lefkoşa, İskele, Girne ve Güzelyurt İlçe Başkanları olarak dün olduğu gibi bu gün de partimizin Genel Başkanı ve Başbakan İrsen Küçük’e tam destek verdiğimizi ve onun etrafında kenetlenerek 2014 yılına kadar birlik ve beraberlik içinde yürüyeceğimizi, partimizi hedef alan ve parti içinde asılsız ve mesnetsiz haberlerle siyasi kazanım elde etmeye çalışanların bir yere varamayacaklarını saygıyla kamuoyuna duyurmak isteriz.”

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 815 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler