1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UBP TOPLANTISINDA KONUŞTU
UBP TOPLANTISINDA KONUŞTU

UBP TOPLANTISINDA KONUŞTU

Küçük, UBP Çatalköy bölge toplantısında konuştu: “ERCAN İHALESİ HAFTAYA” Partisinin Çatalköy bölge toplantısında konuşan Başbakan Küçük, Özelleştirme Yasası uyarınca Ercan ihalesinin haftaya ilan edileceğini de bildirdi. Hükümet çalışmalar

A+A-

 

Küçük, UBP Çatalköy bölge toplantısında konuştu:

 “ERCAN İHALESİ HAFTAYA”


Partisinin Çatalköy bölge toplantısında konuşan Başbakan Küçük, Özelleştirme Yasası uyarınca Ercan ihalesinin haftaya ilan edileceğini de bildirdi.
Hükümet çalışmalarını yürütürken, bölge toplantılarıyla da partililer ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelmeye çalıştıklarını savunan Küçük, Özelleştirme Yasası’nın hayata geçirilmesiyle KTHY mağduru 302 personelin istihdam edildiğini iddia ederek, bu yasa kapsamında Ercan havalimanının 8 milyon turiste hizmet verebilecek kapasite ve modern altyapıya kavuşturmak amacıyla önümüzdeki hafta ihaleye çıkılacağını belirtti.
Çatalköy Belediye Parkı’ndaki toplantıda konuşan Belediye Başkanı Mehmet Hulusioğlu da, bu toplantıda bölge halkının sorunlarını hükümet yetkililerine aktarma fırsatı bularak, hükümetin icraatları hakkında da bilgi alma fırsatı yakalayacağını kaydetti.
Girne İlçe Başkanı ve Milletvekili Necdet Numan ise, 2009’da iktidara gelen UBP hükümetinin ekonomiyi düze çıkartmak için birçok tedbir almak zorunda kaldığını öne sürerek sonraki 2 yıllık iktidar dönemlerinde halkın refah ve mutluluğunu arttırmak, KKTC’yi daha güzel günlere ulaştırmak için gece gündüz çalışacaklarını savundu
 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 727 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler