1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UBP PM GERİLDİ
UBP PM GERİLDİ

UBP PM GERİLDİ

UBP Parti Meclisi'nde İrsen Küçük ve hükümete yönelik sesler yükseldi: "BİZİ BATIRDINIZ" Ulusal Birlik Partisi (UBP) çok gergin bir PARTİ MECLİSİ toplantısı daha yaptı, hükümete yönelik sert eleştiriler dikkat çekti. Parti Meclisi'ne toplantısına damgas

A+A-

 

 

UBP Parti Meclisi'nde İrsen Küçük ve hükümete yönelik sesler yükseldi:

"BİZİ BATIRDINIZ"

Ulusal Birlik Partisi (UBP) çok gergin bir PARTİ MECLİSİ toplantısı daha yaptı, hükümete yönelik sert eleştiriler dikkat çekti.
Parti Meclisi'ne toplantısına damgasını vuran önerilerden biri, "ÖRP'ye giden arkadaşlarımız geri dönmek istiyor, kapılarımızı açalım" oldu.
Ancak bu öneriye karşı kimi sesler yükseldi, "oylama" da yapılmadı.

İSTİHDAMLAR:

"İstihdamlarda adalet yok, partililer ayakta, Bakanlar kendi bölgelerinden istihdam yapıyor. İlçelerde hazırlanan listeleri takan yok"

BELEDİYELER:

"Bizi batırdınız. Yasayı da  tanımıyoruz. Geçmiş hükümet döneminde belediyelerin durumu çok daha iyiydi, yaklaşım çok daha yapıcıydı. Maliye Bakanı Tatar bizi batırdı"

KÜLLİYE, PETROL:

"Külliye yapımı yanlış, herkes UBP'ye tepkili. Petrol dolum tesisinin Karpaz'a yapılmasına büyük tepki var. UBP bunun izahını yapamayacak."

MANEVRA:

Başbakan Küçük'ten "külliye" eleştirilerine Parti Meclisi'nde yanıt: "Külliye konusunda manevra yaptık. Lefkoşa'ya isteniyordu, iki külliye olacaktı, biz tek olarak Haspolat'a kaydırdık."

ÖRP GELSİN:

Zorlu Töre en son söz aldı: Partimizden ayrılan ve ÖRP'yi kuran arkadaşlar, dönmeye hazırdır, kapılarımızı açalım.

 

AYRINTILAR BUGÜN YENİDÜZEN’DE

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2221 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler