1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UBP İLE YOLLARI AYIRIYOR MU?
UBP İLE YOLLARI AYIRIYOR MU?

UBP İLE YOLLARI AYIRIYOR MU?

BRT’de yayınlanan Sabah Haber’e katılan Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Cemal Bulutoğluları, personel konusundaki eleştirilere cevap verirken, başkent Lefkoşa’nın göç alan bir şehir olduğunu, eksiksiz hizmet verebilmek için de per

A+A-

 

 

 

BRT’de yayınlanan Sabah Haber’e katılan Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Cemal Bulutoğluları, personel konusundaki eleştirilere cevap verirken, başkent Lefkoşa’nın göç alan bir şehir olduğunu, eksiksiz hizmet verebilmek için de personele ihtiyaç duyulduğunu kaydetti.

 

Şu anda 950 personelle hizmet verdiklerini ifade eden Bulutoğluları, personel yasası doğrultusunda 200 kişiyi işten durdurma mecburiyetinde olduğunu söyledi.

 

“Halkımıza ne söz vermişsek geç de olsa yapıyoruz” diyen Bulutoğluları, göreve geldiği günden itibaren 250 milyon TL’lik yatırım yaptıklarını, söz konusu yatırımların yüzde 60’ının belediyenin kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştirildiğini dile getirdi.

 

Belediyeyi bir kurum haline getirdiklerini söyleyen Bulutoğluları, “Bütçemizi de Avrupa standartlarına çıkarttık” dedi.

 

Bulutoğluları, projelerin tamamlanmasının ardından siyasete değişik kulvarda devam etmeyi düşündüğünü de sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 3260 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler