1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UBP Başkanı Atun mu oluyor?
UBP Başkanı Atun mu oluyor?

UBP Başkanı Atun mu oluyor?

UBP kulislerindeki en yeni bilgiler bunlar… Bu bilgiler ile çalkalanan UBP’de, Eroğlu cephesinin Ekonomi Bakanı Sunat Atun’u UBP Genel Başkanlığı’na hazırladığı konuşuluyor. UBP Genel Başkanı İrsen Küçük ile yıldızları barışmayan

A+A-

UBP Başkanı Atun mu oluyor?

UBP kulislerindeki en yeni bilgiler bunlar… Bu bilgiler ile çalkalanan UBP’de, Eroğlu cephesinin Ekonomi Bakanı Sunat Atun’u UBP Genel Başkanlığı’na hazırladığı konuşuluyor.

UBP Genel Başkanı İrsen Küçük ile yıldızları barışmayan Eroğlu ve ekibi UBP’ye yeni başkan hazırlığı içerisine girdi.

Parti içerisinde yaptığı icraatları beğenilmeyen ve birçok kişiyi de karşısına alan İrsen Küçük’e karşı büyük bir operasyon başladı.

Girdiği ilk seçimden milletvekili seçilen, ardından önemli bir bakanlığa görevlendirilerek, 2 dönemdir kabinede yer alan ve Eroğlu’nun gözdesi olan Atun’un UBP Genel Başkanı olabilmesi için çalışmalara hız verildiği öğrenildi.

 


Akça, Karpaz’da yalnızdı…

TC Büyükelçisi Halil İbrahim Akça, hafta sonu tatilinde Karpaz Bölgesi’ndeydi. Karpaz Bölgesi’nde inceleme yapan, turizm tesislerini ziyaret eden ve halka sohbet eden Akça’nın yalnız olması dikkat çekti.

Sadece şoförünün eşlik ettiği gezide Akça, TC kökenlilerin sorunlarını da dinleyerek, yerinde inceleme yaptı.


 

O kadar lüksümüz var mı?

KTOEÖS Başkanı Tahir Gökçebel, Din İşleri Dairesi Başkanı hakkında önemli iddialar ortaya attı. Gökçebel, başkanın emrine E 200 Mercedes oto verildiğini, kirası devlet tarafından ödenen villada yaşadığını iddia etti.

Gökçebel’in ortaya attığı bu iddiaları hem hükümet hem de Din İşleri Dairesi Başkanı cevaplamalı…

Devlet kasasında para yok diyerek, çalışanın haklarını her gün budayan ve buna her gün yenisini ekleyen hükümetin, bazı kişilere böylesi bir lüksü yaşatma hakkı var mı?

 

 

 

 

Bu haber toplam 2961 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler