1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. U19’LARA CEZA YAĞDI
U19’LARA CEZA YAĞDI

U19’LARA CEZA YAĞDI

Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Telsim Süper Lig U19’da Türk Ocağı-Gönyeli maçında çıkan olaylarda Gönyeli’den Dalan Rüstemoğlu ile Türk Ocağı’ndan İsmail Aygün’e 5’er maç müsabakalardan men ve soyunma odası ile yedek kul

A+A-

 

 

 

 

Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Telsim Süper Lig U19’da Türk Ocağı-Gönyeli maçında çıkan olaylarda Gönyeli’den Dalan Rüstemoğlu ile Türk Ocağı’ndan İsmail Aygün’e 5’er maç müsabakalardan men ve soyunma odası ile yedek kulübesine giriş yasağı cezası verdi.

Maçta Gönyeli’nin attığı golden sonra TOL oyuncuları ile girdiği sözlü münakaşada iki ayrı futbolcuya tokat ve tekme vuran Gönyeli’den Dalan Rüstemoğlu ile rakip takım oyuncusuna tekme ile vurması nedeniyle oyundan ihraç edilirken hakeme yönelik ağır hakaret küfür ve tehditlerde bulunan Ocağı’ndan İsmail Aygün 5’er maç takımlarının formalarını giyemeyecek.

Kurul, Gençlik Gücü-Baf Ülkü Yurdu arasında oynanan Telsim Birinci Lig U19 maçı sonrasında hakem odası önünde maçın hakemine fiili müdahaleye kalkışmaları tespit edilen Gençlik Gücü Kulübü’ne ilgili fiilin teşebbüste kalmış olması da göz önünde bulundurularak asgari ücretin ¼’ü ücret tutarında para cezası verildi.

Dipkarpaz-Akova Telsim İkinci lig Doğu Grubu ‘A’ takımlar maçında taraftarlarının maçın hakemlerine yönelik çirkin ve kötü tezahüratta bulundukları gerekçesiyle Dipkarpaz Kulübü’ne ihtar cezası verildi.

 

KIRMIZI KART CEZALILARI

1 maç: Göksucan Yavşan (Çetinkaya  U19), Yusuf Serçin (Baf Ülkü Yurdu), Abdullah Atma (Y. Boğaziçi), Erdoğan Okcuoğlu (Serdarlı U19), Mustafa Şahinsoy (Akıncılar), Muammer Akın (Dipkarpaz), Süleyman Bayır (Maraş), Hacı Müslüm Çapan (Turunçlu Ulukışla), Sergen Alpaslan, Yasin Süygün (Vadili U19), Ahmet A.Kılıç  (Ağırdağ B.), Evren Bahtıkara (Değirmenlik), Mehmet Asker (Girne Halk Evi), Muhammet Kamil Aparı (Yalova U19).

2 maç: Nurcan Gacaroğlu (Türk Ocağı), Şevki Emir (Akıncılar), Cezar Çiçek (Gaziveren U19).

3 maç: Hamza Okumuş (Türk Ocağı U19), Salih Düzbeyaz (Binatlı), Salih Demirci, Mehmet Aksunlar (Maraş), Uğur Alparslan, Gökhan Akkaya (Vadili U19), Ömer Mert (Karşıyaka).

 

ANTRENÖR YÖNETİCİ CEZALARI:

1 maç: Erol Canselen (Ağırdağ B.).

 

DÖRT SARI KART CEZALILARI:

Alican Kutuğu, Emrah Zahlül (Turunçlu Ulukışla), İsmet Abbasoğlu (Gaziveren), Yusuf Palaz, İsmail Kovancı (Gönyeli), Beytullah Arık (Göçmenköy), Emir Dolu (Gençler Birliği), Ercan Atasay (Gaziveren), Canben Özpaşa (Pınarbaşı), Gökhan Özer (Vadili), Soner Gülevi, Ersin Öztürk (Dipkarpaz), Kemal Kırıkkale (Dörtyol), Kemal Yavaşoğlu (Gençlik Gücü), Murat Seçici (Türk Ocağı), Serhan Damdelen (K. Kaymaklı), M.Deniz Kibar (Esentepe), Emre Onat (Tatlısu).

 

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 900 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler