1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. U14 KARMAMIZ ‘ÜÇ BÜYÜKLER’E KARŞI
U14 KARMAMIZ ‘ÜÇ BÜYÜKLER’E KARŞI

U14 KARMAMIZ ‘ÜÇ BÜYÜKLER’E KARŞI

KKTC U14 Karması, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın katılacağı 29 Ekim Turnuvası’nda mücadele edecek. U 14 Karmamız dün federasyon lokalinde ilk kez bir araya geldi. U 14 karmamız, Türkiye’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikler

A+A-

 

 

 

KKTC U14 Karması, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın katılacağı 29  Ekim Turnuvası’nda mücadele edecek. U 14 Karmamız dün federasyon lokalinde ilk kez bir araya geldi.

U 14 karmamız, Türkiye’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek turnuvada, Türkiye’nin “üç büyükler”i olarak adlandırılan Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş ile karşılaşacak.

Ahmet Sami Topcan toplantı salonunda antrenörler, sporcular, veliler ve federasyon yetkililerinin katıldığı toplantıda, bir konuşma yapan federasyon başkan Hasan Sertoğlu, altyapıya çok önem verdiklerini belirterek, bu tür dış temaslarla sporcuların ufkunu açmak istediklerini söyledi. Sertoğlu çok önemli bir turnuvaya gidecek olan sporculara ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeleri gerektiğini söyledi.

29 Ekim’deki turnuva için çeşitli kulüplerden 25 sporcu aday kadroya çağrıldı. Teknik direktör Ahmet Ogan ve antrenör Cenker Kaya tarafından çalıştırılacak olan karmamızda oyuncu sayısı turnuva gününe kadar 22’ye indirilecek. İlk idman yarın 14’te Göçmenköy antrenman sahasında yapılacak.

29 Ekim’deki turnuvaya katılacak KKTC U 14 Karması’nın maçlarında başta Spor Koordinatörü Süleyman Göktaş, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ve Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz gençlerimizi yalnız bırakmayacak. 27 Ekim’de adadan ayrılacak olan kafilemizin başkanlığını federasyon yönetim kurulu üyeleri Sinan Gece ile Tolga Özçelik yapacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 976 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler