1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. U13’DE KURA ÇEKİMİ 24 NİSAN’DA
U13’DE KURA ÇEKİMİ 24 NİSAN’DA

U13’DE KURA ÇEKİMİ 24 NİSAN’DA

U13 Panda Stix Futbol Şöleni’nin hazırlıklar tüm hızlıyla devam ediyor

A+A-

 

 

 

 

Altı kulübün katılacağı U13 Panda Stix Futbol Şöleni’nin basın toplantısı ve kura çekimi 24 Nisan 2012, Salı günü saat 15.00’te, Lefkoşa Kaner Şirketler Grubu Merkez Binası’nda gerçekleştirilecek

 

U13 Panda Stix Futbol Şöleni için hazırlıklar tüm hızı ile devam ediyor. Takım antrenörlerinin katılığı teknik toplantı sonrasında, bu kez basın toplantısı ve kura çekimi düzenleniyor.

Kaner Şirketler Grubu, Has Gıda ile yapmış olduğu iş birliği çerçevesinde düzenlenen U13 Panda Stix Futbol Şöleni’nin basın toplantısı ve kura çekimi 24 Nisan 2012, Salı günü saat 15.00’te, Lefkoşa Kaner Şirketler Grubu Merkez Binası’nda gerçekleştirilecek.

Basın toplantısı ve kura çekimi töreninde KTFF Başkan ve temsilcisi, 6 kulüp (Cihangir, Çetinkaya, Hamitköy, Gönyeli, K.Kaymaklı ve Yenicami) temsilcileri ile birlikte birer sporcuları, SOS Çocuk Köyü Yetkilileri, YAK Organizasyon Temsilcisi ve Kaner Şirketler Grubu Yetkililerinin hazır bulunacak.

Ayni zamanda, SOS Çocuk Köyü ile işbirliği içerisinde düzenlenecek olan U13 Panda Stix Futbol Şöleni organizasyonu boyunca “Çocuk Hakları” bilincinin artmasına destek verecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 469 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler