1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. U13 FUTBOL ŞÖLENİ YENİ İSMİYLE BAŞLIYOR
U13 FUTBOL ŞÖLENİ YENİ İSMİYLE BAŞLIYOR

U13 FUTBOL ŞÖLENİ YENİ İSMİYLE BAŞLIYOR

28 Nisan 2012 tarihinde başlayacak olan “Panda Stix U13 Futbol Şöleni”ne Yenicami Ağdelen Kulübü de destek sağlayacak

A+A-

 

 

U13 Futbol Şöleni’nin bu yılki adı “Panda Stix U13 Futbol Şöleni” oldu. 28 Nisan 2012 tarihinde başlayacak olan “Panda Stix U13 Futbol Şöleni”ne Yenicami Ağdelen Kulübü de destek sağlayacak

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından düzenlenen U13 Futbol Şöleni’nin bu yılki adı “Panda Stix U13 Futbol Şöleni” oldu. 2012 yılının U13 Futbol Şöleni “Hiç Bitmeyen Stix, Hiç Bitmeyen Futbol Aşkı” sloganı ile gerçekleşecek.

Kaner Şirketler Grubu’nun,  Has Gıda ile yapmış olduğu iş birliği çerçevesinde KKTC’de temsilcisi olduğu Panda dondurmalarını çocuklarla buluşturarak, onların zihinsel, duygusal ve fiziksel yönden güçlü olmalarına destek vermek amacıyla katkı koyduğu etkinlik, ülke çocuklarının sağlıklı bireyler olma yolculuğunda onlara yardımcı olacak.

28 Nisan 2012 tarihinde başlayacak olan “Panda Stix U13 Futbol Şöleni”ne Yenicami Ağdelen Kulübü de destek sağlayacak. Her hafta Cumartesi günleri devam edecek olan etkinlik 1 ay devam edecek ve 19 Mayıs 2012 tarihinde oynanacak final karşılaşması ile tamamlanacak.

“Panda Stix U13 Futbol Şöleni” ile geleceğin sporcu adayları olan çocukların, 4 hafta süresince, birlikte eğlenerek keyifli zaman geçirmeleri ve onlara çeşitli dallarda ödüller verilerek, motivasyonlarının artırılması sağlanacak.

Geniş sayıda futbolcu adayının yeteneklerini ve becerilerini geliştirme imkanı bulacağı “Panda Stix U13 Futbol Şöleni”nde, çocukların katılımcılığını artırmak, sadece kazanmayı amaçlamak yerine oyundan keyif almaları, takım sevgisi edinmeleri ve sosyal becerilerini geliştirmeleri ön planda tutuluyor.

Kaner Şirketler Grubu’ndan yapılan açıklamada, organizasyonun hedeflenen amaçlara ulaşabilmesi adına, oyun kurallarının kendine özgü bir yapıda oluşturulmaya özen gösterildiği belirtildi.

Öncelikle, Lefkoşa Bölgesi’ndeki lig takımlarının U13 yaş gruplarına yönelik bölgesel bir şölen olması düşünülen “Panda Stix U13 Futbol Şöleni”nin olgunlaşması sonrasında, tüm ülkeye yayılması da planlanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 515 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler