1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. U 19 LİGLERİNE DÜZENLEME
U 19 LİGLERİNE DÜZENLEME

U 19 LİGLERİNE DÜZENLEME

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu 1 Şubat 2012 tarihinde gerçekleştirdiği toplantıda aldığı kararları yayınaldığı bir genelge ile açıkladı

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu 1 Şubat 2012 tarihinde gerçekleştirdiği toplantıda aldığı kararları yayınaldığı bir genelge ile açıkladı. Buna göre ertelenen U19 14’üncü hafta karşılaşmaları 8-9 Şubat tarihleri arasında oynanacak.

Doğu ve Batı gruplarında toplam 20 takımın mücadele ettiği İkinci Lig’in 2013 – 2014 yılı itibariyle tek lig ve 10 takımdan oluşmasına karar veren kurul, 2012 – 2013 futbol sezonunda U 19 liglerinin bölgesel 5 gruptan oluşmasına karar verdi. Ertelenen U 19 maçlarının programı şöyle:

 

8 Şubat Çarşamba

Süper Lig U 19

Büy Ant. Sahası: Lefke – TOL

Cihangir Sahası: Cihangir – Göçmenköy

A.Topaloğlu Sahası: Yenicami – Gönyeli

Piyabella Sahası: Doğan T.B. – B.Bağcıl

Şht. Hüseyin Ruso Stadı: K.Kaymaklı – Çetinkaya

Dr. Ali Özsoy Stadı: Tatlısu – Lapta

 

Birinci Lig U19

Hamitköy Stadı: Hamitköy – Dumlupınar

Muharrem Döveç: Çanakkale – Ozanköy

C. Balses Stadı: Mormenekşe – Türkmenköy

Esentepe Stadı: Esentepe – Y.Boğaziçi

Zafer Stadı: Binatlı – Görneç

M.Hidayet Stadı: A.Yeşilova – G.Gücü

 

İkinci Lig Doğu Grubu U19

Özgürlük Stadı: Turunçlu – Vadili

Mutluyaka Sahası: Mutluyaka – Dörtyol

Dipkarpaz Sahası: Dipkarpaz – Dörtyol

 

İkinci Lig Batı Grubu U19

Gaziveren Stadı: Gaziveren – Karşıyaka

M.Özkayım Stadı: Pınarbaşı – Değirmenlik

Piyabella Sahası: Girne H.E. – Ağırdağ

 

9 Şubat Perşembe

Süper Lig U19

İskele Cum. Stadı: Mağusa T.G. – Düzkaya

 

Birinci Lig U19

Serdarlı Sahası: Serdarlı – Baf Ülkü Yurdu

 

İkinci Lig Doğu Grubu U19

Mağusa Harika Sahası: Maraş – Akova

Mehmetçik Stadı: Mehmetçik - Akıncılar

 

İkinci Lig Batı Grubu U 19

Doğancı Sahası: Doğancı – Dağyolu

Denizli Stadı: Denizli - Yalova

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 758 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler