1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TURNUVA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
TURNUVA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

TURNUVA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Dumlupınar Türk Spor Kulübü’nün düzenlediği ve iki gün süren Gülsün – Muhiddin Kılıçoğulları Minikler Futbol Turnuvası adeta bir şölen havasında gerçekleştirildi ve tamamlandı. Dumlupınar Türk spor Kulübü eski asbaşkanı Savaş KılıçoğullarıR

A+A-

 

 

Gülsün – Muhiddin Kılıçoğlulları Minikler Futbol Turnuvası şölene dönüştü

 

 

 

Kaya Emiroğlu

 

Dumlupınar Türk Spor Kulübü’nün düzenlediği ve iki gün süren Gülsün – Muhiddin Kılıçoğulları Minikler Futbol Turnuvası adeta bir şölen havasında gerçekleştirildi ve tamamlandı. Dumlupınar Türk spor Kulübü eski asbaşkanı Savaş Kılıçoğulları’nın Merhum babası Muhiddin Kılıçoğulları ve Merhume annesi Gülsün Kılıçoğulları anısına ilk kez düzenlenen ve iki ayrı kategoride sekiz takımın katılımıyla yapılan turnuvada, şampiyonluk veya sonuçlardan çok minik futbolcuların coşkusu görülmeye değerdi. Bazı futbolcuların gösterdikleri hırs, arzu ve performans ta ayrıca takdir edildi.

 

AİLELERIN YOĞUN İLGİSİ

 

Özellikle Pazar günkü maçlara ailelerin yoğun ilgisi vardı. Özellikle turnuvaya Lefkoşa’dan katılan Yenicami’nin miniklerinin aileleri maçlar boyunca büyük bir heyecan içerisinde oldular. Özellikle her iki kategoride final oynama başarısı gösteren Yenicami ve Dumlupınar oyuncuları da ayrıca büyük alkış aldılar. Maçlar sonrası iki takım oyuncularının birbirleriyle tokalaşmaları ve tebrikleri de fair-play adına örnek davranışlar oldu. Turnuvada Savaş Kılıçoğulları ve ailesinin yanısıra Dumlupınar Futbol Akademisi Koordinatörü Gürsel Kaçmaz ile Akademi Antrenörlerinden Mehmet Emin Zaim de organizasyonun çok iyi geçmesi için çalışan isimler oldular.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 498 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler