1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Turkcell’in Paris tatili şanslıları belirlendi
Turkcell’in Paris tatili şanslıları belirlendi

Turkcell’in Paris tatili şanslıları belirlendi

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası “Aşkını Tazele” kazananları Korhan ve Nurcan Çağın çifti oldu.

A+A-

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası “Aşkını Tazele” Paris tatilini Korhan ve Nurcan Çağın çifti kazandı.
12 yıldır evli olan çift aşk şehri olarak da bilinen Paris’i tanıma fırsatı elde edecekleri için mutlu olduklarını söyledi, “İlk kez böyle bir fırsat yakaladık, ikinci balayımızı yaşayacağız, Kuzey Kıbrıs Turkcell’e çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
Sevgililer Günü kampanyasında, askinitazele.com web sitesi veya Facebook sayfasındaki uygulamadan düğün fotoğrafı ve mesajını paylaşan çiftler arasından noter huzurunda çekiliş yapıldı. Yapılan çekilişi Korhan ve Nurcan Çağın çifti kazandı.
Şanslı çift, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in 14 Şubat Sevgililer Günü’ne yönelik “Aşkını Tazele” kampanyasından kazandığı tatil fırsatı ile Fransa’nın başkenti Paris’te çok özel bir tatil yaşayacak.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, askinitazele.com web sitesi veya resmi Facebook sayfası üzerinden yüzlerce fotoğraf ve mesaj paylaşıldığı belirtildi.
Paris’te 3 gece 4 günlük ikinci balayı fırsatı sunan kampanya yoğun ilgi gördü.
Yarışmayı kazanan çift, düğün fotoğrafının yanında "Aşk ne geçmişte ne gelecekte, AN'dadır. AŞIK olma AŞK OL…" mesajını yazmış, profillerinde de paylaşmıştı.

 

Bu haber toplam 1470 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler