1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TURKCELL MÜZİK BU HAFTA MAĞUSA’DA
TURKCELL MÜZİK BU HAFTA MAĞUSA’DA

TURKCELL MÜZİK BU HAFTA MAĞUSA’DA

Kuzey Kıbrıs Turkcell, KKTC’nin en büyük ve tek yasal müzik platformu muzik.kktcell.com’u Girne’den sonra bu hafta Gazimağusa’da tanıtıyor.

A+A-

 

 

 

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell, KKTC’nin en büyük ve tek yasal müzik platformu muzik.kktcell.com’u Girne’den sonra bu hafta Gazimağusa’da tanıtıyor.

Tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesine açık partiye gençler sms ve facebook üzerinden de davet ediliyor.

DJ ve dans performanslarının yer alacağı partide, “buzlu havlu” promosyonları dağıtılacak, her yaştan misafirler dansçılar ve dj’lerin sergileyecekleri performans ile eğlenceli anlar yaşama fırsatı bulacak. Aynı zamanda keyifli plaj oyunlarıyla sürpriz hediyeler aktiviteye katılacak kişilere verilecek. Kuzey Kıbrıs Turkcell’in her an her yerden her türlü müziğe erişebilme olanağını tanıyan yeni servisi Kuzey Kıbrıs Turkcell Müzik’in ikinci tanıtım partisini 18 Ağustos 2012 Cumartesi, saat: 16:00’da Mağusa’da, Glapsides Plajı’nda yer alacak.

 

MÜZİK SİZİNLE HER YERDE

 

Turkcell Müzik, müzikseverlere pop’tan caz’a, halk müziğinden raggy’e, rock’tan hip hop’a 100 binden fazla şarkıyı dinleme, liste yapma, paylaşma ya da dilediklerini indirme fırsatı veriyor.

Üyeliğin ücretsiz olduğu sitede, müzikseverler, binlerce seçenek arasından sevdikleri şarkıları arkadaşları ile Facebook üzerinden de paylaşabiliyor.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, abonelerin muzik.kktcell.com’dan 50 şarkı indirebilecekleri SÜPER Müzik Paketi’ni 180 kontör ya da 9TL’ye, 300 şarkı indirebilecekleri MEGA Müzik Paketi’ni ise 240 kontör ya da 12 TL’ye satın alabilecekleri belirtildi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 453 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler