1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TÜRK OCAĞI SAKAT RAPORU
TÜRK OCAĞI SAKAT RAPORU

TÜRK OCAĞI SAKAT RAPORU

Geçtiğimiz hafta sonunda Tatlısu karşısında mağlup olan Türk Ocağı, aynı zamanda yaşadığı sakatlıklar nedeni ile bir hayli sıkıntılı. Maçın 15’inci dakikasında Tatlısu futbolcusu Kamil ile çarpışan Kaleci Ali maça devam edemezken, yine ilk devrede

A+A-

 

 

Geçtiğimiz hafta sonunda Tatlısu karşısında mağlup olan Türk Ocağı, aynı zamanda yaşadığı sakatlıklar nedeni ile bir hayli sıkıntılı.

Maçın 15’inci dakikasında Tatlısu futbolcusu Kamil ile çarpışan Kaleci Ali maça devam edemezken, yine ilk devrede arka adalesinde çekme bulunan Davut maça devam edememişti. Diğer bir Türk Ocağı futbolcusu Yunus’un adalesinde yırtık şüphesi bulunuyor.

Dün yapılan doktor kontrolleri sonrasında bu üç futbolcunun durumu netleşti. Kaleci Ali’nin aldığı ciddi darbe sonucu en az 3 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtiliyor. Tecrübeli kalecinin bugün çekilecek MIR’ı sonrasında tam olarak ne zaman sahalara döneceği belli olacak.

Türk Ocağı’nın diğer bir futbolcusu Yunus’un durumunun ciddi olmadığı belirtilirken, iki ile üç gün üçünde antrenmanlara başlayabileceği belirtildi. Ocak’ın tecrübeli oyuncularından Davut’un yine aynı şekilde birkaç gün içerisinde dinlendirildikten sonra takım ile çalışmalara katılacağı belirtildi.

Türk Ocağı Teknik Direktör’ü Kayhan Özerden sakatlıklar ile ilgili olarak şunları söyledi: “Davut’un sakatlığı dışında diğer sakatlıklar darbeye dayalı sakatlıklar. Davut’un bu sakatlığı sezon başında mevcuttu. O bölgeyi güçlendirmeye çalıştık. Bilindiği gibi cezalı futbolcuların çokluğundan dolayı bu maçta fedakarlık yaparak oynamak istedi ancak aynı sakatlık nüksetti”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 791 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler