1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TÜRK FİLMLERİ GÜNLERİ BAŞLIYOR
TÜRK FİLMLERİ GÜNLERİ BAŞLIYOR

TÜRK FİLMLERİ GÜNLERİ BAŞLIYOR

“Türk Filmleri Günleri” kapsamında Memleket Meselesi, Eylül, Aşk Tesadüfleri Sever, 72. Koğuş ve Zefir filmleri, ücretsiz olarak halka açık olacak.

A+A-

 

 

 

Türk Filmleri Günleri, yarın başlıyor. 2. Türk filmleri Günleri’nin gala gecesi ve açılış resepsiyonu, Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 19.00’da yer alacak.

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı desteği ve Film Yapımcıları Meslek Birliği’nin (FİYAB) organizasyonunda, Lefkoşa Türk Belediyesi ve Girne Amerikan Üniversitesi işbirliği ile KKTC’de ikincisi bu yıl düzenlenen “Türk Filmleri Günleri”, 3 gün sürecek.

GAÜ’den yapılan açıklamaya göre, Türk Filmleri Günleri kapsamında film gösterimleri sonrasında Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Kıbrıs Yerleşkesi Girne Kampüs Millenium Kompleks Senato Kongre Salonunda düzenlenecek söyleşi ve atölye çalışmalar ile sinemaseverler yönetmen, oyuncu ve sanatçılarla bir araya gelme şansı bulacak.

“Türk Filmleri Günleri” kapsamında Memleket Meselesi, Eylül, Aşk Tesadüfleri Sever, 72. Koğuş ve Zefir filmleri Lefkoşa Muhtar Yusuf Galeria ve Girne Amerikan Üniversitesi Galeria Sinema Salonunda  ücretsiz olarak halka açık olacak.

Bu haber toplam 732 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler