1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Türk Bankası çalışanları ritim atölyesi kurdu...
Türk Bankası çalışanları ritim atölyesi kurdu...

Türk Bankası çalışanları ritim atölyesi kurdu...

Türk Bankası çalışanlar arasında takım ruhunu güçlendirmek amacıyla vurmalı enstrümanların kullanıldığı “Ritim Atölyesi” kuruldu.

A+A-

 

Türk Bankası Genel Müdürlüğü’nün girişimi ve bankanın gönüllü personellerinin oluşturduğu  Smile Club organizasyonu ile çalışanlar arasında takım ruhunu güçlendirmek amacıyla vurmalı enstrümanların kullanıldığı “Ritim Atölyesi” kuruldu.

Son derece eğlenceli olmasının yanı sıra, çalışanlarının motivasyonunu artırması ve birlikte başarmanın hazzını yaşatması bakımından büyük ilgi gören Ritim Atölyesi’ne 120 civarında çalışan katıldı. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı Türk Bankası Ritim Atölyesi çalışmalarına Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa bölgelerindeki şubelerdeki çalışanların yoğun ilgi göstermesi nedeni ile 7 ayrı grup oluşturuldu. Hafta içi her gün öğle arasına denk gelecek şekilde vurmalı entrümanlarla  1 saatlik ritm eğitimleri, alanında uzman bir eğitmen eşliğinde düzenli olarak gerçekleştirilecek.

Kuzey Kıbrıs’ın her yerinde geniş şube ağıyla hizmet veren Türk Bankası’nın çalışanlarına yönelik olarak başlattığı bu atölyenin gelecekteki açılımları arasında Türk Bankası çalışanlarından oluşacak ritim ekibinin bankanın düzenleyeceği birçok etkinlikte performans sergilemesi yer alıyor.

Ritim atölyesi çalışmalarına katılan farklı şubelerdeki Türk Bankası çalışanları, öğle arasına denk gelen bu etkinlik sayesinde iş stresini atıp, günün geri kalanına daha pozitif, enerjileri yüksek bir şekilde devam edebildiklerini ve bu enerjilerinin müşterilerine de yansıdığını belirttiler.

Bu haber toplam 1010 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler