1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TURAN UYANDI
TURAN UYANDI

TURAN UYANDI

Küçük Turan umut saçıyor Çok riskli, kritik, zorlu bir ameliyat geçiren ve yaklaşık 5 gündür uyutulan kanser hastası Küçük Turan’ın dünden itibaren artık uyutulmadığı açıklandı. Küçük Turan’ın artık uyanık tutulacağı dile getirilirken, Tu

A+A-

 

 

 

Küçük Turan umut saçıyor

 

 

Çok riskli, kritik, zorlu bir ameliyat geçiren ve yaklaşık 5 gündür uyutulan kanser hastası Küçük Turan’ın dünden itibaren artık uyutulmadığı açıklandı. Küçük Turan’ın artık uyanık tutulacağı dile getirilirken, Turan’ın önümüzdeki günlerde yoğun bakımdan çıkması beklendiği vurgulandı.

Bilindiği üzere geçtiğimiz Cumartesi  6 saatlik bir ameliyattan çıkan, uyanan, babasıyla göz göze gelen Turan, yoğun bakım sürecine girmişti.
İstanbul Acıbadem Kozyatağı Hastanesi'ndeki ameliyat sabah saat 08.00'de başlayan ve 6 saat süren ameliyatı Küçük Turan başarıyla atlatmıştı

Akciğer kanseriyle mücadele eden 4 yaşındaki Turan için tüm toplum seferber olmuş, kampanyalar bir anda ülkenin en önemli gündemi haline gelmiş, Sağlık Bakanlığı da tüm tedavi masraflarını karşılayacağını açıklamıştı. 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1469 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler