1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TRİBÜN DELİNDİ, TADİLAT BAŞLADI
TRİBÜN DELİNDİ, TADİLAT BAŞLADI

TRİBÜN DELİNDİ, TADİLAT BAŞLADI

Girne 20 Temmuz Stadı’nda tribünde oluşan delik, soyunma odasına açıldı Doğan Türk Birliği ve Türk Ocağı Limasol takımlarına ev sahipliği yapan Girne 20 Temmuz Stadı’nda tamirat başladı. Mevcut betonun ufalanması ve tribün zemininden t

A+A-

 

 

 

Girne 20 Temmuz Stadı’nda tribünde oluşan delik, soyunma odasına açıldı

 

 

Doğan Türk Birliği ve Türk Ocağı Limasol takımlarına ev sahipliği yapan Girne 20 Temmuz Stadı’nda tamirat başladı.

Mevcut betonun ufalanması ve tribün zemininden tribün altındaki odalara delik açılması tamiratı zorunlu kılınca, 20 Temmuz Stadı’ndaki seyirci tribünün tamiratı için kollar sıvandı.

Bölümler halinde yapılacak tadilat nedeniyle, tribünün denize bakan, başka bir değişle Türk Ocağı Limasol taraftarının kullandığı taraf bugün ve yarın oynanacak karşılaşmalarda kullanılamayacak.

Bugün oynanacak olan Doğan Türk Birliği – Mağusa Türk Gücü ve yarın oynanacak olan Türk Ocağı Limasol – Lapta karşılaşmalarında; iki takım taraftarı ya var olan tribünü paylaşacak, ya da konuk ekip karşılaşmayı kale arkasındaki tribünden izlemek durumunda kalacak.

 

SPORSEVERLERDEN TEPKİ

 

Geçtiğimiz hafta hiçbir karşılaşmanın olmadığını anımsatan futbol severler, bu tamiratın niçin bir hafta önce veya bir hafta sonra değil de, iki karşılaşmanın birden oynanacağı 6’ıncı haftada başlatıldığını anlamadıklarını dile getirdiler.

 

 

 

 

Bu haber toplam 413 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler