1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'TRANSFERLERLE BAŞA OYNAMAK İSTİYORUZ'
TRANSFERLERLE BAŞA OYNAMAK İSTİYORUZ

'TRANSFERLERLE BAŞA OYNAMAK İSTİYORUZ'

Bostancı Bağcıl başkanı Hasan Besim yeni sezonda Erdinç ve İsmail’i kadroda düşünmediklerini, Jacques, Abdullah, Erbah ve Devrim’e ciddi teklifler olduğunu söyledi

A+A-

 

 

Bostancı Bağcıl başkanı Hasan Besim yeni sezonda Erdinç ve İsmail’i kadroda düşünmediklerini, Jacques, Abdullah, Erbah ve Devrim’e ciddi teklifler olduğunu söyledi. Kemal Uçaner ve Erdinç Börekçi’nin transferi için anlaşma zemini aradıklarını dile getirdi

 

Telsim Süper Lig’in Güzelyurt ekiplerinden Bostancı Bağcıl, başlayan transfer döneminde hareketli günler yaşayacağı sinyallerini veriyor.

Daha transfer sezonu başlamadan adı birçok futbolcu ile anılmaya başlayan Bostancı Bağcıl’ın transferlerdeki durumunu genç başkanı Hasan Besim ile konuştuk.

 

ERDİNÇ VE İSMAİL DÜŞÜNÜLMÜYOR

Bağcıl başkanı Hasan Besim şu anda kadroda bulunan Erdinç ve İsmail’i yeni sezonda kadroda düşünmediklerini bu yüzden kulüp bulmalarını istediklerini söyledi. Besim ayrıca şu anda Bağcıl kadrosunda bulunan birçok oyuncuya da transfer teklifleri olduğunu sözlerine ekledi. Besim özellikle Jacques, Abdullah, Erbay ve Devrim’e çok ciddi teklifler olduğunu belirterek “Biz kadromuzu koruyarak yapacağımız yeni transferlerle başa oynamak istiyoruz, ancak transfer teklifi alan oyuncularımızın da kulübümüze karşı olan duruşu ve oynama isteği de çok önemli” şeklinde konuştu.

 

ERDİNÇ VE KEMAL İÇİN GİRİŞİMLER SÜRÜYOR

Besim Kemal Uçaner ile Erdinç konusuna da değinerek, bu futbolcularla ilgilendiklerini ve anlaşma zemini aradıklarını söyledi. Bu futbolcularla ilgili takas olma olasılığının da bulunduğunu sözlerine ekleyen Besim “ Transferlerle ilgili şu ana kadar netleşen herhangi bişey yok ancak takıma muhakkak çok iyi bir golcü alacağız” dedi.

Hasan Besim ayrıca Baf Ülkü Yurdu’ndan genç futbolcular Fikri ile Tanju ve Binatlı’dan Görkem ile ilgilendiklerini de söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 517 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler