1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Trafikte bir gecede 157 rapor, 3 men cezası
Trafikte bir gecede 157 rapor, 3 men cezası

Trafikte bir gecede 157 rapor, 3 men cezası

650 araç kontrol edildi 157 araç rapor edildi 3 araç trafikten men edildi

A+A-

Polis, 28-29 Aralık tarihleri ile 21.00-01.00 saatleri arasında Mağusa, Girne ve Güzelyurt’ta asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirdi. 

Mağusa’da gerçekleştirilen denetimlerde; bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler, gece kulüpleri, bet ofisleri, kahvehaneler, işçi yatı evleri, pansiyonlar ve seyir halinde bulunan araçlarda kontroller yapıldı.

Kumarhaneye girişi yasak 11 kişi hakkında işlem, 4 kişi ikamet izinsiz

Denetimler kapsamında, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 11 kişi, KKTC’de izinsiz ikamet eden toplam 4 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise 650 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 157 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, 1 kişi sürüş ehliyetsiz araç kullanmaktan tutuklandı, muhtelif suçlardan dolayı 3 araç trafikten men edildi.  

Girne’de 125 araç sürücüsü hakkında işlem 2 tutuklu 6 araç trafikten men edildi

Girne’de gerçekleştirilen denetimlerde; bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler, barlar, kahvehaneler, diskolar ve seyir halinde bulunan araçlarda kontroller yapıldı.

Yapılan denetimler sonucu kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 8 kişi tespit edilerek haklarında yasal işlem başlatıldı. Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise 625 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 125 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, muhtelif suçlardan dolayı 2 kişi tutuklandı, 6 araç trafikten men edildi.

Güzelyurt’ta 69 araç sürücüsü hakkında işlem 2 araç trafikten men

Güzelyurt’ta gerçekleştirilen denetimlerde ise; bölgede faaliyet gösteren bet ofisleri, alkollü içki satışı yapılan yerler, gece kulüpleri ve kahvehanelerde yapılan denetimlerde herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise 350 araç kontrol edilirken, suç işlediği tespit edilen 69 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi, muhtelif suçlardan dolayı 2 araç trafikten men edildi.

 

Fotoğraf: ARŞİV

Bu haber toplam 957 defa okunmuştur
Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler