1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TOPRAKÇI BIRAKIYOR
TOPRAKÇI BIRAKIYOR

TOPRAKÇI BIRAKIYOR

Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Toprakçı ay sonu yapılacak Mali Genel Kurul sonrası görevi bırakacak

A+A-

 

 

Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Toprakçı ay sonu yapılacak Mali Genel Kurul sonrası görevi bırakacak. Toprakçı’nın bırakma nedeni ise maddi ve manevi olarak yıpranmasını gösteriyor

 

Kıbrıs Türk Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Toprakçı da problemlerden dolayı pes etti. Toprakçı bu ay sonu yapılacak Mali Genel Kurul sonrası büyük bir ihtimalle görevini bırakıyor.

Hentbol Federasyon Başkanı Barış Toprakçı özellikle parasal konularda sürekli olarak yaşadıkları problemlerden dolayı artık çok yorulduğunu söyledi ve “ Türkiye’de gerek maçlarda, gerekse diğer organizasyonlarda hiçbir problem yaşamazken, kendi ülkemizde her adımda problem yaşıyoruz” dedi.

 

“MADDİ VE MANEVİ YIPRANDIM”

Toprakçı ülkemizde diğer birçok federasyon başkanı gibi bu görevi gönüllü olarak yaptığını ve herhangi bir beklentisi olmadığını söyleyerek, başkanlığı sırasında işlerin sorunsuz yürüyebilmesi için kendi cebinden çok paralar harcadığını da sözlerine ekledi. Toprakçı maddi ve manevi olarak çok yıpranıp yorulduğunu belirterek, çok büyük bir ihtimalle mali genel kurul sonrası görevden ayrılacağını sözlerine ekledi.

 

“ALACAĞIMIZ VAR, FORMA YAPTIRAMADIK”

Barış Toprakçı, Türkiye Liginde yer alan Beşparmak Hentbol Takımının maçlarının başlamak üzere olduğunu, ilk karşılaşmasını 22 Eylül’de Mersin Büyükşehir Belediye ile ülkemizde yapacağını ancak Hentbol Federasyonunun devletten alacağı ikinci parti katkıyı alamadığı için takıma halen forma bile yaptıramadıklarını söyledi. Toprakçı bu sezon Türkiye Hentbol Federasyonun aldığı kararla Birinci ligde yer alan takımlara genç takım kurma zorunluluğunun da getirildiğini hatırlatarak “Olmayan para ile neyi nasıl yapacağımızı düşünmekten artık yoruldum” dedi. Toprakçı hem ailemden gelen baskı, hem sağlık durumum, hem de işlerimi çok ihmal ettiğim için başkanlığı çok büyük ihtimalle bırakacağım dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 358 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler