1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TOPCAN TEKVANDO İLE ANILDI
TOPCAN TEKVANDO İLE ANILDI

TOPCAN TEKVANDO İLE ANILDI

Ahmed Sami Topcan Ferdi Taekwondo Karate Budo Martıalarts Şampiyonası geçtiğimiz akşam yapıldı.

A+A-

 

 

Ahmed Sami Topcan Ferdi Taekwondo Karate Budo Martıalarts Şampiyonası geçtiğimiz akşam yapıldı.

Taekwondo Karate Aikido Kurash Wushu Muaythai Federasyonu’nun Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde düzenlediği şampiyonaya, Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halk Evi, Güzelyurt Taekwondo Karate İhtisas Kulübü, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü katıldı.

Şampiyonada alınan sonuçlar şöyle:

 

Bayanlar hyong pumsa kata şampiyonası:

1.kategori: 1.Pınar Akarpınar, 2.Cansu Keskin, 3.Ayşe Durmaz

2.kategori: 1.Aleyna M. Tokmak, 2.Rojin Bulut, 3.Handan Düz

3.kategori: 1.Rigina Rakhmatova, 2.Songül Yıldırım, 3.Didem Öztürk

4.kategori: 1.Kardelen Zorluoğlu, 2.Ezgi Günay, 3.Esra Kaya

5.kategori: 1.Tuğba Aközlüer, 2.Cemile Dünki, 3.Cemaliye Özdemir

6.kategori: 1.Diana Rakhmatova, 2.Ayşe Dişçeken, 3.Sıla Yavuz

7.kategori: 1.Anastasia Gukovskaya, 2.İman İpek, 3.Nilgün Tutmaz

8.kategori: 1.Ayjahan Garebaeva, 2.Tuğba Durmuş, 3.Nisa Yılmaz

 

Erkekler hyong pumsa kata şampiyonası:

1.kategori: 1.Hüseyin İpek 2.Eren Değirmenci, 3.Kutluata Demirel

2.kategori: 1.Berk Ali Sinanoğlu, 2.Umut Erdem Ekim, 3.Selçuk Bilgin 

3.kategori: 1.Kubilay Demirel, 2.Abdullah İyidemirci, 3.Hüseyin Karakuş        

4.kategori: 1.Chris Park, 2.Ergün Tümay 3.İhsan Yaldızsal

5.kategori: 1.Cengiz Şakir, 2.Turgay Yalçın, 3.Tuncay Yalçın

6.kategori: 1.İlhami Kurat, 2.Yuri Gukovski, 3.Behiç Konti

7.kategori: 1.Müsenna Doğan Koç, 2.Mert Kandemir, 3.Aziz Aksözlü

8.kategori: 1.Oğuzhan Düzce, 2.Arda Arpad Braun, 3.Polat Sakal

9.kategori: 1.Efe Karadağ, 2.Orhan Düzce  3.Batuhan Oruç

10.kategori: 1.B.Nejat Kocaismail, 2.Menal Bulut, 3.Furkan Berk Yalçın

11.kategori: 1.Ömer T. Alemdar, 2.Ahmet Ö.Özocak, 3.Furkan Cuma

 

Bayanlar taeryon/kata/serbest müsabaka:

1.kategori: 1.Pınar Akarpınar, 2.Cansu Keskin, 3.Songül Yıldırım

2.kategori: 1.Rigina Rakhmatova, 2.Tuğba Durmuş, 3.Ayjahan Garibaeva

3.kategori: 1.Anastasia Gukovskaya 2.İman İpek, 3.Sıla Yavuz      

4.kategori: 1.Ayşe Dişçeken, 2.Diana Rakhmatova, 3.Cemaliye Özdemir    

 

Erkekler taeryon/kata/serbest müsabaka:

1.kategori: 1. Turgay Yalçın, 2.Ergün Tümay, 3.İhsan Yaldızsal             

2.kategori: 1.Chris Park, 2.Behiç Konti, 3.Tuncay Yalçın

3.kategori: 1.Cengiz Şakir, 2.Müsenna D. Koç, 3.Selçuk Bilgin 

4.kategori: 1.Yuri Gukovski, 2.İlhami Kurat, 3.Hüseyin Karakuş

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 546 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler