1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TOPALOĞLU, YAŞİNSES VE TİLKİ
TOPALOĞLU, YAŞİNSES VE TİLKİ

TOPALOĞLU, YAŞİNSES VE TİLKİ

Yenidüzen Gazetesi ve Kanal Sim spor yazarlarının belirlediği üçüncü haftanın antrenörü, hakemi ve futbolcusu ödülleri sahiplerini buldu

A+A-

 

 

 

 

Kanal Sim ekranlarında yayınlanan ve ligin başlaması ile birlikte spor programları arasında bir numara olduğunu gösteren Sim Futbol, Süper Lig’in nabzını tutmaya devam ediyor.

Telsim Süper Lig’de oynanan haftanın karşılaşmaları, program sunucusu Cemil Garip ve yorumcuları Haldun Oktay ile Besim Erdenay tarafından yorumlanıyor. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda Yenidüzen ve Kanal Sim spor yazarları, haftanın enlerini seçmeye devam ediyor.

Ligin beşinci haftasında karşısında oynadığı futbol ve elde ettiği galibiyetle Süper Lig’de olma yolunda ilerleyen Hamitköy Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu haftanın teknik direktörü olarak seçilmişti.

Beşinci haftada Lapta deplasmanında oynadığı futbol ve attığı 4 golle takımının farklı galibiyetine önemli katkı yapan Küçük Kaymaklı futbolcusu Mustafa Yaşinses haftanın futbolcusu olarak belirlenmişti.

Ligin beşinci haftasında Lapta-Küçük Kaymaklı arasında oynanan karşılaşmada düdük çalan ve gösterdiği yönetimle spor kamuoyunun beğenisini toplayan Savaş Tilki, beşinci haftanın hakemi olarak seçilmişti.

 

ÖDÜL TÖRENİ

 

Yenidüzen Gazetesi ve Kanal Sim spor yazarları tarafından seçilen bu üç isim dün United Medya tesislerine gelerek plaketlerini aldılar. Haftanın teknik direktörü Hasan Topaloğlu,  haftanın hakemi Ecvet Kanatlı, haftanın futbolcusu Mustafa Yaşinses’e plaketleri, spor yazarları Necmi Belge, Mehmet Doğrusöz ve Çağan Kutgüner tarafından takdim edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 420 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler