1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TOPALOĞLU: ÜÇ PUANDAN BAŞKA ALTERNATİFİMİZ YOK
TOPALOĞLU: ÜÇ PUANDAN BAŞKA ALTERNATİFİMİZ YOK

TOPALOĞLU: ÜÇ PUANDAN BAŞKA ALTERNATİFİMİZ YOK

Zirve hesapları yapan ancak aralıklı olarak yaşadığı puan kayıplarıyla liderin dört puan gerisinde kalan Mağusa Türk Gücü, devrenin son maçında ağırlayacağı Gönyeli’yi yenip zirveden uzak kalmak istemiyor. Sakatlıkların neredeyse bittiği ve cezalı o

A+A-

 

 

Sakatlıklar ve cezalardan kurtulmayı başaran MTG, Gönyeli maçından da üç puan alarak devreyi iyi yerde bitirmeyi hedefliyor. Devrearası kampı ise 3-10 Ocak’ta gerçekleşecek.

 

Kaya Emiroğlu

 

Zirve hesapları yapan ancak aralıklı olarak yaşadığı puan kayıplarıyla liderin dört puan gerisinde kalan Mağusa Türk Gücü, devrenin son maçında ağırlayacağı Gönyeli’yi yenip zirveden uzak kalmak istemiyor. Sakatlıkların neredeyse bittiği ve cezalı oyuncusu da bulunmayan Mağusa Türk Gücü, dün son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başladı.

 

TOPALOĞLU: “ÜÇ PUAN TEK ALTERNATİFİMİZ”

MTG Antrenörü Hasan Topaloğlu, Gönyeli maçını kazanmak istediklerini, üç puanın kendileri için tek alternatif olduğunu belirtti. Geçen hafta zor bir deplasmanda puan kaybı yaşadıklarını ama yine de bir puan çıkarabildiklerini, ancak yine de motivasyonlarının üst düzeyde olduğunu ifade eden Topaloğlu,  Gönyeli maçının kolay olmayacağını, iki takım arasında bir rekabet olduğunu ama kazanmaktan başka bir şey de düşünmediklerini vurguladı.

 

KAMP ANTALYA’DA

Devrearası çalışma programını da hazırlayan MTG teknik heyeti, kamp yeri olarak Antalya’yı seçti. Otelin ise hangisi olacağı henüz netlik kazanmadı. KKTC üst düzey takımların çoğu kez tercih ettiği Antalya’da 3-10 Ocak tarihleri arasında yedi günlük bir kamp gerçekleştirecek olan sarı yeşilliler, imkan olması halinde hazırlık maçı da yapmayı planlıyorlar.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 842 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler