1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TOP BAŞI YAPTILAR
TOP BAŞI YAPTILAR

TOP BAŞI YAPTILAR

FIFA’ya üye olmayan ülkelerin 5-10 Haziran tarihleri arasında Kuzey Irak’ın Erbil şehrinde karşılaşacağı VIVA Dünya Kupası’na katılacak olan KKTC Futbol Milli Takımı, dün ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Atatürk Stadyumu’nda saat 1

A+A-

 

 

 

Kuzey Irak’ın Erbil şehrinde FIFA’ya üye olmayan ülkeler arasında düzenlenecek olan VIVA Dünya Kupası’na katılacak A Milli Futbol Takımı, dün ilk çalışmasını Atatürk Stadı’nda gerçekleştirdi

 

FIFA’ya üye olmayan ülkelerin 5-10 Haziran tarihleri arasında Kuzey Irak’ın Erbil şehrinde karşılaşacağı VIVA Dünya Kupası’na katılacak olan KKTC Futbol Milli Takımı, dün ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Atatürk Stadyumu’nda saat 17.00’de gerçekleşen antrenmana izinli olan Küçük Kaymaklı futbolcusu Yasin Kurt ve ligin ikinci yarısında Doğan Türk Birliği’nden Mağusa Türk Gücü’ne kiralık olarak transfer olan Salih Güvensoy katılmadı.

 

TEMPO HAFTAYA ARTACAK

Teknik Direktör Fırat Canova, antrenman öncesi futbolculara kısa bir konuşma yaptı. Antrenman daha sonra ısınma açma germe egzersizleri ile devam etti. İçerik olarak vücudu hazırlamaya yönelik bir antrenman gerçekleştiren futbolcular, küçük koşular ve toplu hafif bir antrenman yaptı. Birkaç gün öncesine kadar maç yapan futbolcuların yanı sıra 10 gündür antrenman ve maç yapmayan futbolcular bulunduğu için önümüzdeki hafta başına kadar hafif antrenmanlar gerçekleştirilecek. Önümüzdeki haftadan itibaren tempo artttırılacak.

 

ABBAS VE CENK KADRODA

Daha önce açıklanan 22 kişilik kadroda yer alan oyuncular içerisinde değişiklik yapıldı. Bostancı Bağcıl’dan Erbay Bertiz ve Mağusa Türk Gücü’nden kaleci İbrahim Uludağ, kişisel mazeretleri nedeni ile kadrodan çıkarılırken, yerlerinde Çetinkaya’dan Abbas Osum ve Lapta’dan Cenk Yılmaz dahil edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 571 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler