1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TOKEL 'GÜZELYURT'A TALİP
TOKEL GÜZELYURTA TALİP

TOKEL 'GÜZELYURT'A TALİP

Ulusal Birlik Partisi Güzelyurt Milletvekili Türkay Tokel, 9 Eylül’de yapılacak UBP Güzelyurt İlçe Kongresi’nde İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

A+A-

 

Ulusal Birlik Partisi Güzelyurt Milletvekili Türkay Tokel, 9 Eylül’de yapılacak UBP Güzelyurt İlçe Kongresi’nde İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Tokel, yazılı açıklamasında “Yıllardır aynı amaçlar uğruna omuz omuza mücadele ettiğim çalışma arkadaşlarım, partili kardeşlerim ve vatandaşlarımızdan gelen istem ve yoğun teşvikleri göz önüne alarak yapmış olduğum değerlendirmelerin sonucunda 9 Eylül 2012 tarihinde gerçekleştirilecek UBP Güzelyurt İlçe Kongresi’nde İlçe Başkanlığı’na aday olmaya karar verdiğimi tüm kamuoyuna açıklamak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Tokel, siyasette kazandığı tecrübeyle özelde Ulusal Birlik Partisi’ne genelde ise bölge insanına ve ülkesine daha etkin, daha doğru hizmet verilmesine ciddi katkı yapabileceğine olan güçlü inançla bu adımı attığını belitti. Tokel, şöyle dedi:

“Yaşamakta olduğumuz süreç parti içi bir hizmet yarışıdır. Her zaman savunduğum bir ilke olan ‘Ahlaken yanlış olan hiçbir şey siyaseten doğru olamaz’ fikrinden hareketle siyasetin temelini oluşturan demokrasi anlayışından asla ödün vermeden, sevgi, saygı ve hoşgörüden uzaklaşmadan bu yarışı tamamlayacağım.

Ulusal Birlik Partisi Güzelyurt İlçe delegelerine sonuna kadar güveniyorum.

Kalbi UBP ve KKTC için atan, başı dik dolaşmak isteyen, doğruların yapılmasını ve UBP’nin iktidarda kalmasını arzulayan kardeşlerimin de benimle yürüyeceğine ve kazanacağıma olan inancımı ifade ediyor, ilçe başkanlığına adaylığını açıklayan diğer kardeşime de başarılar diliyorum.”

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 628 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler