1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TİLKİ BOŞTA KALDI
TİLKİ BOŞTA KALDI

TİLKİ BOŞTA KALDI

Tatlısu ile prensipte anlaşan, daha sonra başkan Ahmet Küçük ile anlaşamayan Necati Tilki şimdilik gelecek olan teklifleri değerlendireceğini belirtti

A+A-

 

 

 

 

Gençlik Gücü ile şampiyonluk yaşadıktan sonra Tatlısu ile prensipte anlaşan, daha sonra başkan Ahmet Küçük ile anlaşamayan Necati Tilki şimdilik gelecek olan teklifleri değerlendireceğini belirtti

 

Çağan Kutgüner

 

Geçtiğimiz sezon Birinci Lig’de Gençlik Gücü ile şampiyonluk yaşayan başarılı antrenör Necati Tilki önümüzdeki sezon için henüz bir takım ile anlaşma sağlayamadı. Sezon başında Tatlısu’da Başkan adayı Ali Serdar ile anlaşmaya yakın olan Tilki daha sonra başkanlığa Ahmet Küçük’ün seçilmesiyle tekrar Tatlısu ile görüştü ancak Ahmet küçük ile yapılan görüşmelerden maddi konulardaki problemler aşılamaması nedeniyle Tatlısu ile anlaşamamıştı. Bu süreç içerisinde diğer takımların teknik direktörleri seçmesiyle bir anda boşta kalan başarılı antrenör gelecek olan teklifleri değerlendirmeye hazırlanıyor.

 

TİLKİ “TATLISU’NUN OYUNUNA GELDİK”

Antrenörlerin futbolcudan daha sıkıntılı bir görev üstlendiğini belirten Tilki ”Biz antrenörler haftanın yedi günü takımla ilgilenip yoğun olarak çalışıyoruz, futbolcu antremanını yapıp gidiyor, bunun yanında işin bütün sorumluluğu da bizde olunca, maddi konularda geri adım atamıyoruz”dedi.

Tatlısu’da yeniden göreve gelen başkan Ahmet Küçük ile maddi konularda anlaşamamasına da değinen Tilki “Benim istediğim ücretin çok altında bir teklif geldi. Bu yüzden anlaşamadık, kısacası Tatlısu’nun oyununa geldik” şeklinde konuştu.

 

“GELEN TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRECEĞİZ”

Bu süreç içerisinde diğer takımların teknik direktörlerini seçtiğini söyleyen Tilki şu anda boşta kaldığını ve gelen teklifleri değerlendireceğini belirtirken  “Şu anda halen antrenörü olmayan kulüpler var onlardan teklif gelirse değerlendireceğiz” şeklinde konuşurken teklif gelmemesi halinde sezon içerisinde boşalan teknik adamlık görevlerini de bekleyeceğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 492 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler