1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. THEORY OF A DEADMAN…
THEORY OF A DEADMAN…

THEORY OF A DEADMAN…

"The Truth Is” adlı albümlerinde yer alan ‘Lowlife’ adlı single’ları ile Active Rock Chart’ta bir numara

A+A-

 

‘Lowlife’ ile bir numara!

 

“The Truth Is” adlı albümlerinde yer alan ‘Lowlife’ adlı single’ları ile Active Rock Chart’ta bir numara olan ve üçüncü kez bu haberin coşkusunu yaşayan grup, aynı zamanda bu single’larının dijital ortamda 60000’den fazla satmasının da heyecanını yaşıyor. Albümün kendisi ise rock albüm listelerinde 2 numarada ve 10,00'den fazla satışa ulaştı. Vokal ve gitarda Tyler Connolly, ritim gitarda David Brenner, basta Dean Back, ve davulda ise Joey Dandeneau’nun olduğu Theory of a Deadman, on yılı aşkın süredir beraber çalıyor ve dünyanın dört bir yanından hayran kitlesine sahip.

 

 

 


EVANESCENCE - “What You Want” single’ı

 

Dört yıllık aradan sonra ‘What You Want’ adlı single ile aramıza dönen Evanescence, bunun daha önceki şarkılarından “gerçekten farklı” olduğunu söyledi. Dünyayı en derininden sallayacak kadar kuvvetli tınılarla dolu, sözleri anlamlı ve her bir enstrümanın hakkının verildiği bir şarkı ‘What You Want’... Özgürlük ile ilgili ve nakarat kısmındaki 'remember who you really are' (‘gerçekte kim olduğunu hatırla’) sözleri ise Amy Lee için şarkının “anlamı”.

 


 

 

HAFTANIN ALBÜMÜ:

 

COMPAY SEGUNDO – GRACIAS COMPAY

 

 

95 yaşında yaşama veda edene kadar Küba’nın önemli hazinelerinden biri olan Compay Segundo’nun kariyerinin en başarılı döneminin yansıtıldığı Gracias Compay adlı albüm 'Macusa', 'Sarandonga', 'Guantanamera', 'El Camison de Pepa’ gibi hit’leri de kapsıyor. Kitapçık halinde satışa sunulan albümde ayrıca şarkı sözleri, menajeri ve arkadaşı Luis Lazaro tarafından yazılmış bir yazı ve çok özel fotoğraflar da var. Compay Segundo’nun isminin yaşatıldığı bu albüm, hayatını da yansıtan bir başyapıt aynı zamanda.

 

 

 


Bu isme dikkat!: SELAH SUE

 

 

Peri masallarından çıkmış bir hikayeye sahip olan Selah Sue, kaderini kabullenmeyip kaygılarını gitarı ve sesiyle tüm dünyayla paylaşan genç bir yetenek. Tereddütlerini soul, funk ve reggae müziğe döken, bu melodilere duygularıyla hayat veren sanatçı, ilk ve hırs dolu bu albümü ile elektrik rock, organik hip-hop ve soul-funk’ı bir araya getiriyor ve 11 şarkısının her birini ayrı bir tutku ve duygu ile sunuyor. Sınırları olmayan bir jenerasyonun müziğine ait olan Selah Sue, gerçek bir başarı hikayesi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1028 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler