1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. THE END
THE END

THE END

25 haftadır devam eden Telsim Süper ligi bugün oynanacak olan karşılaşmalarla sona erecek. Telsim Süper Ligi 26’ncı hafta maçlarında bu gün Düzkaya – Göçmenköy ve Çetinkaya – Tatlısu karşılaşmalarının dışında ki maçlar sadece prestij k

A+A-

 

 

 

25 haftadır devam eden Telsim Süper Ligi bugün oynanacak olan 26’ncı hafta karşılaşmaları ile sona erecek.

 

 

 

Telsim Süper Ligi 26’ıncı hafta maçlarında bugün Düzkaya – Göçmenköy ve Çetinkaya – Tatlısu karşılaşmalarının dışında ki maçlar sadece prestij karşılaşmaları olacak.

 

Bugün oynanacak olan maçlarda gözler önce Tatlısu’nun, Çetinkaya karşısında ne yapacağına bakacak. Maçın Tatlısu’nun lehine sonuçlanması durumunda ise gözler bu kez Düzkaya – Göçmenköy maçına bakacak.

 

Hüseyin KIRAL

 

25 haftadır devam eden Telsim Süper ligi bugün oynanacak olan karşılaşmalarla sona erecek.

Telsim Süper Ligi 26’ncı hafta maçlarında bu gün Düzkaya – Göçmenköy ve Çetinkaya – Tatlısu karşılaşmalarının dışında ki maçlar sadece prestij karşılaşmaları olacak.

Çetinkaya’nın şampiyon olduğu, Gönyeli’nin de küme düştüğü Telsim süper liginde, küme düşen ikinci takım Tatlısu, Düzkaya ve Göçmenköy’den birisi olacak.

 

Bugün

Çetinkaya – Tatlısu (Fehim Dayı)

Şampiyon Çetinkaya, kendi saha ve seyircisi önünde çıkacağı Telsim Süper Ligi’nin son karşılaşmasında Tatlısu’yu ağırlayacak.

Tatlısu’nun bu maçtan elde edeceği mağlubiyet, küme düşmesine sebep olacağından dolayı bu maçın skoruna göre Çetinkaya’nın başının ağrımasına neden olacak.

Tatlısu bu maçtan çıkaracağı üç puan onu süper ligde play – off oynamasını sağlayacağından galibiyete yakın görünmese de, geçtiğimiz hafta Küçük Kaymaklı karşısında elde ettiği başarıyı tekrarlaya bilir.

 

Düzkaya – Göçmenköy (Ecvet Kanatlı)

Düzkaya – Göçmenköy mücadelesinde kulaklar daha ziyade, Çetinkaya – Tatlısu maçında olacak. Tatlısu’nun Çetinkaya karşısında elde edeceği galibiyet, bu kez Düzkaya veya Göçmenköy’ün küme düşmesine sebep olacağından, Lefkoşa’dan gelecek haber çok önemli. Çetinkaya – Tatlısu maçının skoruna göre oynanacak olan maç, olası bir Tatlısu galibiyet haberi karşılaşmaya ilginçlik katabilir.

 

Prestij maçları

26’ncı hafta bugün oynanacak olan geriye kalan beş maç prestij maçlarından öteye gitmeyecek. Sadece alınacak sonuçlara göre lig sıralaması değişecek o kadar. Ligde bu gün oynanacak olan diğer maçlar.

 

Gönyeli – Mağusa Türk Gücü (Kerem Eran)

Bostancı Bağcıl – Yenicami (Gökhan Koşer)

Türk Ocağı Limasol – Doğan Türk Birliği (Serkan Durmaz)

 Lapta – Lefke (Ömer Ateş)

Küçük Kaymaklı – Cihangir (Hakan Muhtaroğlu)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 528 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler