1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. THE BEATLES 1
THE BEATLES 1

THE BEATLES 1

Efsanevi topluluğun 19621970 yılları arasında listelerde 1 numaraya kadar yükselmiş olan şarkılarını bu albümde bulabilirsiniz

A+A-

The Beatles'in ilk olarak 2000 yılında yayımlanmThe Beatlesin ilk olarak 2000 yılında yayımlanmış olan toplama albümü 1in yeniden yapılandırılmış versiyonu, EMI etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı! Efsanevi topluluğun 19621970 yılları arasında listelerde 1 numaraya kadar yükselmiş olan şarkılarını bu albümde bulabilirsiniz. 20. yüzyılın tartışmasız en iyi gruplarından biri olan The Beatles, müzik tarihinin en etkili ve sevilen rock grubu olma özelliğini hala koruyor. Toplama albümleri dahil olmak üzere şimdiye kadar yayımlanmış olan tüm albümleri satış rekorları kırdı. Albüm, Abbey Road stüdyolarında yeniden yapılandırıldı. 1 tek bir CDde 27 hit şarkıyı barındırıyor.ış olan toplama albümü 1’in yeniden yapılandırılmış versiyonu, EMI etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı! Efsanevi topluluğun 1962-1970 yılları arasında listelerde 1 numaraya kadar yükselmiş olan şarkılarını bu albümde bulabilirsiniz. 20. yüzyılın tartışmasız en iyi gruplarından biri olan The Beatles, müzik tarihinin en etkili ve sevilen rock grubu olma özelliğini hala koruyor. Toplama albümleri dahil olmak üzere şimdiye kadar yayımlanmış olan tüm albümleri satış rekorları kırdı. Albüm, Abbey Road stüdyolarında yeniden yapılandırıldı. 1 tek bir CDde 27 hit şarkıyı barındırıyor.

 


MARISA MONTE’ nin yeni albümü için Kasım ayını bekleyin!

 

Dünyaca ünlü ve bol ödüllü sanatçı Marisa Monte, arka arkaya çıkan Universo ao Meu Redor ve Infinito Particular albümlerinin ardından 5 yıl sonra, yeni albümüyle sevenlerini Kasım ayında sevindirecek. Rio de Janeiro, São Paulo, Los Angeles, Buenos Aires, New York, Berlin ve Milanoda kaydedilen albümün ilk singleı Ainda Bem şimdiden listelerde bir numaraya yükseldi bile!

 

 

 

 


 

 

KEREN ANN’den yeni bir single daha: ‘Sugar Mama’

 

Altıncı albümü “101” ile büyük başarı yakalayan ve ilk single’ı ‘My Name Is Trouble’ ile listelerde hep üst sıralarda olan Keren Ann, şimdi de ‘Sugar Mama’ ile dikkatleri üzerine çekiyor. Her şarkısı dünyaya açılan bir pencere olan sanatçı, dinleyicisiyle yakın bir ilişki kurduğu bu albmünde Tel Aviv’de doğup, Paris’te büyüdüğü sokakları ve Amerika macerasını da anlatıyor. Kendinden bir şeyler katarak yarattığı bu sanatı, üstelik bir çok sıfatla icra ediyor: şarkıcı, söz yazarı, besteci, yapımcı, ve mühendis.

 

 

 


 

EMI Classics-Piyanist HJ Lim

 

EMI Classicsin en yeni sanatçısı HJ Lim, 24 yaşında Kore doğumlu ve yaşamını Fransada geçirmiş bir piyanist. HJin çıkışı ilki Ocakta sunulacak olan, Beethoven Piano Sonatas ile olacak. 2012de Ocak, Nisan, Haziran ve Ağustos aylarında 2 CDlik setler olarak çıkacak albümler HJin müzikal dehasını dünyaya tanıtacak. Diplome dEtudes Musicales Completei (Müzikal Çalışmalar Diploması) en genç yaşta kazanan sanatçı olarak kendini belirli bir kitlede kanıtlamış olan HJ Limi herkesten önce keşfedin!

 


 

HAFTANIN ALBÜMÜ:

 

HUGH LAURIE LET THEM TALK

 

Warner etiketiyle çıkan Let Them Talk albümü, New Orleans Bluesu yaşatan ve Hugh Laurienin müzikal yeteneğini çok özel blues sanatçıları ile beraber kendi grubuyla sunduğu eşsiz bir eser! Greg Allman, Solomon Burke, Robert Plant, kd lang, T-Bone Burnett, Alison Krauss ve John Legend gibi isimlerle beraber tekrar hayat verdikleri şarkılar, Los Angeles ve New Orleansda kaydedildi. New Orleansın soul kraliçesi Irma Thomas ve Sir Tom Jones ile işbirliğiyle de dikkat çeken albümde birçok başka büyük yeteneğin çok çeşitli katkıları da Let Them Talkın büyük bir kitleyi çok mutlu edeceğinin kanıtı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1159 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler