1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'TEŞEKKÜRLER'
TEŞEKKÜRLER

'TEŞEKKÜRLER'

DAÜ-SEN yayımladığı basın açıklamasıyla, minik Turan’ın yardım kampanyasına katkı koyan herkese teşekkür etti

A+A-

 

 

DAÜ-SEN yayımladığı basın açıklamasıyla, minik Turan’ın yardım kampanyasına katkı koyan herkese teşekkür etti. Sağlık Bakanlığı’nın Turan’ın tüm masraflarını karşılayacağı yönünde verdiği sözün arkasında durmasını dilerdi. DAÜ-SEN’in basın açıklamasının tam metni şöyle:  

 

“Bilindiği üzere ağır bir hastalık geçirmekte olan Turan Katırcıoğlu için Sendikamızın da içinde olduğu geniş kesimlerin yer aldığı bir yardım kampanyası başlatılmıştır. Kampanyanın, toplumun tüm kesimleri tarafından kabul görmesi, herkesin seferber olması üzerine Sağlık Bakanlığı açıklama yaparak Turan’ın tüm masraflarını karşılayacağını belirtmiştir. Umudumuz, Sağlık Bakanlığının sözünü tutmasıdır.

 

Sendikamızın DAÜ’de başlattığı kampanyadan toplanan rakam ile Sendikamızın katkısı, mali açıdan güç durumda olan Katırcıoğlu ailesine diğer masrafları için aktarılacaktır. Diğer kampanyalardan toplanan katkıların yine aynı şekilde kullanılacağından eminiz.

 

Sağlık Bakanlığının Turan’a sahip çıkması ülkenin her tarafında başlatılan kampanların bir sonucudur. Kampanyaların başarıya ulaşması ise görev alan gönüllü kişilerin paha biçilmez özverisi yanında sorumluluk ve vicdan sahibi basınımızın bu konuyu gündemde tutma ısrarı sayesindedir. Böyle duyarlı vatandaşlar ve basın olduğu sürece kimse sahipsiz değildir.

 

Kampanyamıza destek olan DAÜ Rektörlüğü, DAÜ çalışanları, halkımız ve basınımıza çok teşekkür ederiz.

 

Turan'ımıza acil şifalar diliyor, onu en erken zamanda vatanı Kıbrıs’a bekliyoruz.”

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 927 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler