1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TENİSÇİLERİMİZ VİYANA’YI SALLADI
TENİSÇİLERİMİZ VİYANA’YI SALLADI

TENİSÇİLERİMİZ VİYANA’YI SALLADI

5 – 8 Temmuz 2012 tarihleri arasında Avusturya’nın Viyana şehrinde düzenlen Uluslararası Spor Festivaline katılan Gönyeli Tenis Kulübü tenisçilerinden başarılı sonuçlar gelmeye başladı. 13 yaş çift bayanlarda korta çıkan temsilcilerimiz Tutku

A+A-

 

 

5 – 8 Temmuz 2012 tarihleri arasında Avusturya’nın Viyana şehrinde düzenlen Uluslararası Spor Festivaline katılan Gönyeli Tenis Kulübü tenisçilerinden başarılı sonuçlar gelmeye başladı. 13 yaş çift bayanlarda korta çıkan temsilcilerimiz Tutku Aksoy ve partneri Şengül Tilki rakiplerini yenerek 13 yaş çift bayanlar şampiyonu oldular. 13 yaş çift erkekler de ise Şevki Öksüzoğulları ve Rifat İnce çıkmış oldukları final karşılaşmasından galip ayrılarak şampiyon olan bir başka isim oldular.

13 yaş çift erkekler mücadelesinde Mustafa Zorba partneri Necati İnce ile ikinci olurken, 16 yaş bayanlarada Suzan Pakan partneri Özay Barutçu ile birlikte şampiyon oldular.

Tekler kategorisinde finale kalan Suzan Pakan, Rifat İnce ve Şengül Tilki bugün şampiyon olmak için mücadele verecekler. Yine kendi yaş kategorilerinde 3’üncülük karşılaşmasına çıkacak olan Saner Aniz, Tüge Sabancı, Mustafa Zorba ve Tutku Aksoy’da galibiyet arayacak bir başka temsilcimiz olacaklar.

4 Temmuz tarihinden beridir Viyana’da bulunan Gönyeli Tenis Kulübü oyuncuları 6 farklı ülke tenisçileriyle mücadele ederken, turnuvada göstermiş oldukları başarıdan dolayı da diğer ülke antrenörlerinden olumlu mesajlar aldılar.

Viyana’da ülkemizi başarıyla temsil eden kafilede şu isimler bulunuyor:

Antrenörler: Mehmet Şenol, Fahri Pakan. Sporcular: Suzan Pakan, Tüge Sabancı, Özay Barutcu, Lal Sargun, Şengül Tilki, Tutku Aksoy,  Saner Aniz, Rifat İnce, Necati İnce, Sevki Öksüzoğulları, Mustafa Zorba ve Naim Ersoy

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 559 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler