1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Tenisçilerimiz Türkiye’de çeyrek finalde
Tenisçilerimiz Türkiye’de çeyrek finalde

Tenisçilerimiz Türkiye’de çeyrek finalde

Bursa ve Ankara’da 1-7 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen “Tenis Yaz Kupası”nda mücadele eden tenisçilerimiz başarılı sonuçlar çıkardı. Bursa’da Desly Döviz Bürosu katkıları ile mücadele eden tenisçimiz Rasim Ülker, 14 yaş kate

A+A-

 

 

 

 

 

Bursa ve Ankara’da 1-7 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen “Tenis Yaz Kupası”nda mücadele eden tenisçilerimiz başarılı sonuçlar çıkardı.

Bursa’da Desly Döviz Bürosu katkıları ile mücadele eden tenisçimiz Rasim Ülker, 14 yaş kategorisinde, Antalyalı rakibi İbrahim Deniz Yılmaz karşısında sergilediği performansla maçı 6-2/6-1 kazanarak adını çeyrek finale yazdırdı.

Ankara’da düzenlenen “10 Yaş Tenis Yaz Kupası”nda mücadele eden dört tenisçimizden üçü çeyrek finale yükseldi.

10 yaş kızlarda mücadele eden Tuğçe Zeynep Tuğcu, gurupta oynadığı üç maçını da kazanarak gurubundan birincilikle çıktı ve adını çeyrek finale yazdırdı.

Yine 9 yaş kızlarda Melin Önkaya ve 9 yaş erkeklerde Celal Konuklu gruplarındaki üç maçını da kazanıp gruplarından birincilikle çıktı.

8 yaşında olmasına rağmen 9 yaş kızlarda mücadele eden Zehra Açıkel, grubunda oynadığı iki maçı da kaybetti, ancak zorlu rakibine karşı oynadığı performansla bir sonraki yıl adına ümit verdi.

 

ÜLKER: “TENİSÇİLERİMİZ İLGİ ODAĞI OLDU”

DAÜ Tenis Kulübü Antrenörü Mustafa Ülker, bu turnuvanın Türkiye’nin en önemli turnuvalarından biri olduğunu ve en kaliteli oyunculara sahip olmasından dolayı burada oynadıkları performans karşısında ilgi odağı olduklarını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 577 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler