1. HABERLER

  2. Tenisçiler Polonya yolcusu
Tenisçiler Polonya yolcusu

Tenisçiler Polonya yolcusu

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu’na bağlı tenisciler 7-17 Ağustos 2015 tarihleri arasında Polonya’da yer alacak kamp ve turnuvalarda yer almak üzere yurtdışına gidiyor.

A+A-

Uluslararası Tenis Federasyonu eğitmenlerinden ve aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu’nun Antrenör Eğitimleri konusundaki danışmanı Piotr Unierzyski ile sürdürülen ortak çalışmaların bir sonucu olarak ülkemizin başarılı sporcularına yönelik 10 günlük kamp ve turnuva programı hazırlandı. Geçtiğimiz hafta içerisnde 12 ve 16 yaş sporcularının Rusya’daki kamp ve turnuva programı sonrası bu kez 14 ve 18 yaş tenisçiler Polonya’da yoğun bir programa katılmak üzere bugün adadan ayrılacaklar.

İlk kez gidilecek olan Polonya’daki kamp öncesi belirlenen antrenör ve takım sporcuları son antremanlarını Lefkoşa Atatürk Spor Kompleksi içerisindeki Tenis Kortlarında gerçekleştirdiler. Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Başel’in başkanlığında Polonya’ya gidecek olan kafilede antrenör Çağlar İzkan ve şu sporcular yer alıyor: Rasim Ülker, Zeka Başel, Halil Deniz Gürsel, Celal Konuklu, Şevki Öksüzoğluları, Özay Barutcu, Melin Önkaya

Bu haber toplam 783 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler