1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TEMMUZDA START VERİLECEK
TEMMUZDA START VERİLECEK

TEMMUZDA START VERİLECEK

Yeni sezon açılışını 24 temmuzda yapacak olan Cihangir, kadroda yer alan futbolcuların büyük bir bölümü ile yeni sezon için anlaşmaya vardı

A+A-

 

 

 

 

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’de sergilediği performansla dikkat çeken Cihangir, yeni sezona 24 Temmuzda merhaba diyecek. Lige verilen aranın uzun olması nedeniyle kadroda bulunan futbolculara bir çalışma programı verildiği ve futbolcuların sezon açılışına kadar bu programa göre çalıştığı belirtiliyor. Sezon öncesi hazırlık döneminde yurt dışında kamp yapmayı planlayan Cihangir, kampın nerede olacağı konusunda çalışmalarına devam ediyor.

 

CANOVA: “BÜTÜN OYUNCULARI TUTMA TARAFTARIYIZ”

Cihangir’in başarılı Teknik Direktörü Fırat Canova, yeni sezon öncesi kadroda bulunan oyuncuların büyük bir bölümü ile anlaşmaya vardıklarını belirtti. Bütün oyuncuları tutma taraftarı olduklarını belirten Canova, birkaç futbolcu ile henüz anlaşmaya varmadıklarını ancak aradaki pürüzlerin çözüme kavuşacağını belirtti.

 

YABANCI ARAYIŞLARI

Geçtiğimiz sezonda yabancı futbolculardan çok fazla verim alamayan Cihangir, yurt dışında arayışlarını sürdürüyor. Yabancı konusunda arayışları olduğunu belirten Canova, eğer kadrolarında bulunan Martin ve Patrick’den daha iyi oyuncu bulmaları halinde kadroya dahil edebileceklerini ama olmazsa bu oyuncuları kadrolarında tutacaklarını dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 429 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler