1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TEMEL ATILDI
TEMEL ATILDI

TEMEL ATILDI

Sentetik çim yapılacak olan tarihi Yusuf Kaptan Sahası’nın temel atma töreni yapıldı

A+A-

 

 

 

 

Tarihi Yusuf Kaptan Sahası da sentetik çim oluyor. Başbakan İrsen Küçük, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Maliye Bakanı Ersin Tatar ve Çalışma Bakanı Şerife Ünverdi’nin de katılımı ile temel atma töreni dün düzenlendi.

Kullanımı Yenicami Ağdelen Kulübü’ne verilecek olan Yusuf Kaptan Sahası ile ilgili temel atma törenine Başbakan, bazı bakanlar, bürokratlar, spor adamları ve Yenicami’nin yıldız ve minik takım futbolcuları katıldı.

Törende sırası ile birer konuşma yapan Yenicami Ağdelen Kulübü Başkanı Kaan Kaner, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst ve Başbakan İrsen Küçük sahanın özelde Yenicami’ye genelde ise Kıbrıs Türk futboluna hayırlı olmasını diledi.

Tören Başbakan, Bakanlar ve Yenicami Kulübü Başkanı’nın sembolik olarak konan butona basarak temel atmaları ile sona erdi.

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın nezdinde özelde Yenicami Ağdelen Kulübü’ne, genelde ise Lefkoşa gençliğine hizmet edecek olan Yusuf Kaptan Sahası’nın 150 iş gününde tamamlanması ve 864 bin TL’ye mal olması hedefleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 450 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler