1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TELSİM’İN FACEBOOK’DAKİ KAMPANYASI SONUÇLANDI
TELSİM’İN FACEBOOK’DAKİ KAMPANYASI SONUÇLANDI

TELSİM’İN FACEBOOK’DAKİ KAMPANYASI SONUÇLANDI

Deniz Öneş, Telsim’in Merkez ofisinde gerçekleştirilen törenle hediyesini Ürün ve Servisler Müdürü Serdar Özten’in elinden aldı.

A+A-

 

 

 

Telsim’in Facebook sayfasında düzenlediği Vodafone Smart Tab 10 Kampanyası’nda, facebook/KKTCTelsim sayfasını beğenen binlerce abone arasında, noter huzurunda yapılan çekilişle kazanan şanslı kişi, Deniz Öneş oldu.

 

Sosyal medyada gençler tarafından en çok takip edilen sayfa olan www.facebook.com/KKTCTelsim’i beğenen binlerce kişi arasından kazanan Deniz Öneş, Telsim’in Merkez ofisinde gerçekleştirilen törenle hediyesini Ürün ve Servisler Müdürü Serdar Özten’in elinden aldı.

 

Deniz Öneş duygularını şu sözlerle ifade etti. “Uzun yıllardır Telsim kullanıcısıyım, servislerinden ve hizmetlerinden çok memnunum. Ayrıca personelinin daima güler yüzlü ve yardım sever olması da memnuniyetimi arttırıyor. Telsim’in Facebook sayfasını beğenen binlerce kişi arasından benim hediye kazanmam, bana hem sürprüz oldu hem de beni çok mutlu etti. Bu güzel hediye için Telsim’e çok teşekkür ederim” dedi.

 

Deniz Öneş’e hediyesini takdim eden Serdar Özten, “Abonelerimize her zaman ve her koşulda hizmet etmek ve onların her alanda yanında olmak en büyük hedefimiz. Bunun içinde günümüzde çok yaygınlaşmış olan sosyal medyayı da yakından takip ediyoruz” dedi. Abonelere her alandan ulaştıklarını ve sosyal medyada en çok beğenilen site olma özelliğini de elinde bulundurduklarını söyleyen Özten, abonelerimize bir de sosyal medya üzerinden bir kampanya yapmak ve tatlı bir rekabet oluşturmak istediklerini ifade etti. Özten, teknolojinin son harikası olan Vodafone Smart Tab 10’un abonelerinin kullanımına sundukları ilk günden itibaren yoğun ilgi gördüğünü ve sosyal medyada düzenledikleri bu kampanya için de en uygun hediye olduğunun altını çizdi. Özten, Deniz Öneş’i de kazandığı hediyeden dolayı tebrik etti ve Telsim’in sıkı bir takipçisi olduğu için de ayrıca teşekkür etti. 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 476 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler