1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Telsim’den Whatsapp Destek Servisi
Telsim’den Whatsapp Destek Servisi

Telsim’den Whatsapp Destek Servisi

Telsim, mobil kullanıcıların sorunlarına dijital çözümler getirmeye devam ediyor

A+A-

Telsim, Kıbrıs’ta bir ilke imza atarak, dünyanın en popüler anlık mesajlaşma servisi WhatsApp’ta destek hizmeti başlattı. Telsim’in WhatsApp destek servisine 0548 810 0548’den ulaşılabiliyor.

Mobil kullanıcılar arasında yaygın bir mesajlaşma platformu olan WhatsApp üzerinden başlanan destek servisi ile, Telsim aboneleri bir tek mesajla kampanyalar ve servisler hakkında sorgulama yapıp, yurt dışı dahil olmak üzere bulunduğu her yerden soru ve sorunlarına anında yanıt ve çözüm bulabiliyor. Mobil kullanıcıların servise kolaylıkla erişebilmesi için Telsim’in internet sitesinden (www.kktctelsim.com) de WhatsApp Destek Servisi hakkında bilgilendirme ve yönlendirme yapılıyor.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını belirten Telsim Ürün Servisler, Kampanyalar ve Müşteri Hizmetleri Bölüm Başkanı Murat Ustacan, abonelerinin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla, bulundukları yerden kendilerine kolaylıkla ulaşıp, sorunlarına hızlı şekilde çözüm bulabilmeleri için onlara önemli bir dijital çözüm sunduklarını kaydetti.

Ustacan açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Bir teknoloji şirketi olarak, abonelerimizin hayatlarını dijital çözümlerle kolaylaştırmak misyonumuzla servisler geliştiriyoruz. Günümüzde en yaygın mesajlaşma platformu olan WhatsApp servisi ile abonelerimize bir mesaj kadar yakın olmayı hedefledik. Kıbrıs’ta bu hizmeti sunan ilk mobil operatör olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 7/24 hizmet verdiğimiz 0548 810 0548 numaralı WhatsApp Destek Servisimiz ile bize ulaşan her abonemizin sorunu ile ilgileniyor, gerek duyulduğu takdirde müşteri hizmetlerine yönlendirerek, tüm sorunlarının hızlı şekilde çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz.”

Bu haber toplam 1218 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler