1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Telsim’den “Telsim Tarifem” hizmeti
Telsim’den  “Telsim Tarifem” hizmeti

Telsim’den “Telsim Tarifem” hizmeti

Telsim mobil kullanıcıların kendilerine en uygun tarifeyi kolaylıkla bulması amacıyla internet sitesinde “Telsim Tarifem” hizmetini müşterilerine sundu.

A+A-

Telsim mobil kullanıcıların kendilerine en uygun tarifeyi kolaylıkla bulması amacıyla internet sitesinde “Telsim Tarifem” hizmetini müşterilerine sundu.

Telsim’in internet adresinden (http://tarifem.kktctelsim.com) erişilen  tarife filtreleme aracı ile mobil kullanıcı  sadece 3 adımda kendisine en uygun tarifeyi kolayca bulabiliyor.
Telsim’in abonelerine sunduğu avantajlı tarifeler hakkında detaylı bilginin yer aldığı servis sayesinde aboneler tarifelerle ilgili tüm sorularının yanıtlarını tarife filtreleme özelliğinde bulunan konuşma dakikası, hangi yöne konuşulacağı ve mesaj hakkı seçimlerini belirterek rahatlıkla bulabiliyor.

Gür: “Müşteri memnuniyeti ön planda”
Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını belirten Telsim Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Esra Gür, müşterilerinin hayatlarına dijital çözümlerle kolaylık getirmek amacıyla çalışmalarını sürdüklerine vurgu yaparak, mobil kullanıcıların kendilerine en uygun tarifeyi bulabilmeleri için yeni bir servis başlattıklarını söyledi. Gür, “Telsim olarak abonelerimize sunduğumuz ileri ve kaliteli teknoloji hizmetinden faydalanmak isteyen tüm mobil kullanıcıların tarife ihtiyacını sadece 3 adımda belirleyerek, uygun fiyatlarla en kaliteli hizmetle ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyoruz. Mobil telefon kullanan herkes, internet sitemizi ziyaret ederek, “Telsim Tarifem”de yer alan tarife filtreleme seçeneği ile hangi tarifenin kendisine uygun olduğunu sıkıntı yaşamadan büyük bir kolaylıkla bulabilecek. Mobil kullanıcılara tarife karışıklığı yaşatmadan ihtiyaçlarına uygun tarifeleri sadece 3 adımda bulmanın rahatlığını yaşatacağımız için mutluyuz” dedi.

Bu haber toplam 1283 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler