1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TELSİM’DEN 'ÖZGÜR GENÇ'
TELSİM’DEN ÖZGÜR GENÇ

TELSİM’DEN 'ÖZGÜR GENÇ'

Telsim "Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa" diyerek gençlerin hayatında fark yaratmak üzere yeni tarifesi olan “Özgür Genç”i hayata geçirdi.

A+A-

 

 

Telsim "Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa" diyerek gençlerin hayatında fark yaratmak üzere yeni tarifesi olan “Özgür Genç”i hayata geçirdi.

Telsim gençlere süper avantajlı tarifeler sunmaya devam ediyor. “Özgür Genç” tarifesi ile tüm kontörlü hatlar inanılmaz avantajlarla konuşup, mesajlaşıp, internet kullanarak Telsimli olmanın farkını ve avantajını yaşayacaklar.

Telsim’in yeni “Özgür Genç” tarifesi abonelere aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı paket seçeneği sunuyor. Aylık veya yıllık paketlerden birini seçen kontörlü hat aboneleri, isterlerse modem ve internet yada telefon sahibi de olabilecekler. Aylık “Özgür Genç” paketini seçen aboneler aylık 150 kontöre, grup içi ve gece sınırsız konuşma, 250 mb internet paketi, şebeke içi 10.000 sms, Telsimlilerle haftasonu ücretsiz konuşma ve bedava Twitter & Facebook kulanımının yanı sıra, Türkiye yada Dünya paketlerini satın aldıklarında, aldıkları paket içinde verilen dakikaların %25’i de hediye ediliyor. Yıllık “Özgür Genç” paketini seçen aboneler ise 650 kontör karşılığında, grup içi ve gece sınırsız konuşma, 250 mb internet paketi, şebeke içi 10.000 sms, Telsimlilerle haftasonu ücretsiz konuşma ve bedava Twitter & Facebook kulanımının yanı sıra Türkiye yada Dünya paketlerini satın aldıklarında, aldıkları paket içinde verilen dakikaların %25’i de hediye ediliyor. Sadece 650 kontör ödeyerek 15 Eylül 2013’e kadar tüm bu avantajlardan yararlanabiliyoırlar. “Özgür Genç” tarifesine üye olan kontörlü hat abonelerinin Telsim modemleri var ise, 3 aylık 3 GB’lık internet paketini 66TL’ye alabilecekler. Eğer modemleri yok ise sadece 99TL  ödeyerek, hem modem hem de 3 ay boyunca 3 Gb’lık internet paketinin sahibi olabilecekler.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1039 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler