1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TELSİM'DEN ÇALIŞANLARINA: ETKİLİ SATIŞ EĞİTİMİ
TELSİMDEN ÇALIŞANLARINA: ETKİLİ SATIŞ EĞİTİMİ

TELSİM'DEN ÇALIŞANLARINA: ETKİLİ SATIŞ EĞİTİMİ

Telsim teknoloji yatırımlarının yanısıra, iş ortaklarına da yatırım yaparak, hem işletmelerinin gelişimine katkı sağlıyor, hem de abonelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamada hızlı ve sade bir iletişim anlayışını benimsemeleri konusunda çözüm ortağı oluyor.

A+A-

 

 

Telsim, Temmuz ayı içerisinde hem kendi Satış Yöneticileri ile Ticari Pazarlama ve Satış Operasyon Ekipleri’ne, hem de iş ortakları olan SME satış temsilcileri, Telsim Shop personeli, VDM satış temsilcileri ve bayi direktörlerine, “Etkili Satış Eğitimi” aldırdı.

 

Telsim, 5 farklı başlık altında düzenlenen bu eğitimlerle, abonelerinin tüm hizmetlerle ilgili taleplerine, daha yetişmiş ve eğitimli personelle, çok daha hızlı ve kolay çözüme ulaşabilmeyi amaçladı. Öncelikli hedefi müşteri memnuniyetini artırmak ve korumak olan Telsim, “Etkili Satış Eğitimleri”ni Türkiye’nin en önemli eğitim kurumlarından olan Management Center Türkiye (MCT) ile gerçekleştirdi.

Telsim’in Bireysel Satış ekibi tarafından organize edilen eğitimler, MCT’nin konusuda uzman beş eğitmeniyle beraber oluşturdukları bir program çerçevesinde verildi. İki farklı grup oluşturularak verilen eğitimlerde, ilk grupta Telsim  yöneticileri ve Telsim Ticari Pazarlama & Satış Operasyon Ekipleri yer alırken, ikinci grupta da Telsim’in iş ortakları yer aldı.

 

İlişki Yönetimi, Ticari Yönetim, İnsan Yönetimi, Hedef-Finans Yönetimi ve Müşteri Yönetimi başlıklarında eğitim alan yaklaşık 90 kişi, teorik bilginin yanısıra, uygulamalı yapılan bazı eğitimlerde, eğlenceli saatler geçirerek birbirleriyle kaynaşma şansını da yakaladılar. 

 

Telsim Bireysel Satış Müdürü Recep Pehlivan, “En değerli kaynağımız olan, çalışanlarımıza en büyük yatırımı yapmak adına Türkiye’nin en iyi eğitim şirketlerinden olan MCT ile, çalışanlarımıza birçok konuyu içeren geniş kapsamlı bir eğitim verdik” dedi. Pehlivan, bu sayede hem çalışanlarının gelişimine katkıda bulunduklarını, hem de abonelerin daha kaliteli ve hızlı hizmet almalarını sağlamayı amaçladıklarını ifade etti. Pehlivan ayrıca “Abonelerimiz ve diğer iş ortaklarımız, Telsim temsilcileri ile buluştukları her noktada, artık tüm işlemlerini çok daha verimli şekilde gerçekleştireceklerdir” dedi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 547 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler