1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TELSİM’DEN BİR BAYRAM KLASİĞİ
TELSİM’DEN BİR BAYRAM KLASİĞİ

TELSİM’DEN BİR BAYRAM KLASİĞİ

Telsim’den yapılan açıklamaya göre, 7272’ye boş mesaj gönderen tüm Telsimliler, 25, 26, 27 ve 28 Ekim’de şebeke içi sınırsız konuşacak.

A+A-

 

 

 

Telsimliler Kurban Bayramı’nı da yine sınırsız konuşarak kutlayacak. Telsim’den yapılan açıklamaya göre, 7272’ye boş mesaj gönderen tüm Telsimliler, 25, 26, 27 ve 28 Ekim’de şebeke içi sınırsız konuşacak. Telsim’in artık bir bayram klasiği olan ve abonelerinin sevdikleriyle uzun uzun konuşmasını sağlayan  “Bayram Kampanyaları”nın, bu Kurban Bayramı’nda da 3TL veya 50 kontöre birçok avantajlar sunacağı belirtildi. Açıklamada ayrıca, Telsim abonelerinin, bayram boyunca, şebeke içi ücretsiz konuşmak için, 7272’ye “BAYRAM” yazıp göndererek bu kampanyadan yararlanabilecekleri ifade edildi.

 

SERDAR ÖZTEN: “ABONEMİZİ MUTLU ETMEK, MOTİVASYONUMUZU ARTIYOR”

 

Telsim Ürün ve Servisler Müdürü Serdar Özten, kampanyaya ilişkin yaptığı açıklamada, “Artık bir bayram klasiği olan kampanyamızı, bu bayramda da yine en avantajlı şekilde abonelerimize sunuyoruz” dedi. Özten, her bayram döneminde abonelerinin, bu özel günlerde, onları nasıl daha mutlu edeceklerini, onların beklentilerini nasıl karşılayabileceklerini düşündüklerini ve en uygun fiyatları onlara nasıl sunabilecekleri konusunda yoğunlaştıklarını ifade etti.  Özten, bundan dolayı, bayramlarda abonelere olabildiğince uygun fiyatlar sunarak, uzak ya da yakındaki dostları ile doyasıya sohbet etmelerine olanak sağlamaya çalıştıklarını belirterek, “Onların mutluluğu da bizim bayram hediyemiz oluyor” dedi.  Özten, ayrıca, “Faturalı veya faturasız hat kullanan abonelerimizin, tüm Telsimliler ile sınırsız konuşarak bu mutluluğu yaşaması için 7272’ye boş mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. KKTC halkının Kurban Bayramı’nı kutluyor, bol sohbetli güzel bir bayram diliyorum” ifadesini kullandı.

 

BAYRAM KAMPANYASI NEDİR?
Telsim’den yapılan açıklamaya göre Bayram Kampanyası, Telsim abonelerinin, 25.10.2012, 26.10.2012, 27.10.2012 ve 28.10.2012 tarihlerinde tüm Telsimliler ile sınırsız görüşme yapabileceği bir kampanya olduğu, Bayram Kampanyası’na geçen faturalı abonelerin faturalarına 3 TL yansıtılacağı, faturasız abonelerin hesaplarından ise 50 kontör düşürüleceği ifade edildi. Açıklamada ayrıca, Bayram Kampanyası’nın sadece KKTC’de geçerli olacağı bildirildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 425 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler