1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TELSİM SÜPER LİG İKİNCİ DEVRE FİKSTÜRÜ
TELSİM SÜPER LİG İKİNCİ DEVRE FİKSTÜRÜ

TELSİM SÜPER LİG İKİNCİ DEVRE FİKSTÜRÜ

14. HAFTA Lefke – Türk Ocağı Cihangir – Göçmenköy Yenicami – Gönyeli Doğan Türk Birliği – B.Bağcıl K.Kaymaklı – Çetinkaya Tatlısu – Lapta Mağusa Türk Gücü – Düzkaya 15. HAFTA Çetinkaya – Cihan

A+A-

 

 

14. HAFTA

Lefke – Türk Ocağı

Cihangir – Göçmenköy

Yenicami – Gönyeli

Doğan Türk Birliği – B.Bağcıl

K.Kaymaklı – Çetinkaya

Tatlısu – Lapta

Mağusa Türk Gücü – Düzkaya

 

 

15. HAFTA

Çetinkaya – Cihangir

Lapta – K.Kaymaklı

Göçmenköy – Mağusa Türk Gücü

Düzkaya – Yenicami

Türk Ocağı – Tatlısu

Gönyeli – Doğan Türk Birliği

B.Bağcıl – Lefke

 

16. HAFTA

Yenicami – Göçmenköy

K.Kaymaklı – Türk Ocağı

Lefke – Gönyeli

Tatlısu – B.Bağcıl

Cihangir – Mağusa Türk Gücü

Çetinkaya – Lapta

Doğan Türk Birliği – Düzkaya

 

17. HAFTA

Göçmenköy – Doğan Türk Birliği

Lapta – Cihangir

Mağusa Türk Gücü – Yenicami

Düzkaya – Lefke

B.Bağcıl – K.Kaymaklı

Gönyeli – Tatlısu

Türk Ocağı – Çetinkaya

 

18.HAFTA

Çetinkaya – B.Bağcıl

K.Kaymaklı – Gönyeli

Tatlısu – Düzkaya

Lapta – Türk Ocağı

Doğan Türk Birliği – Mağusa Türk Gücü

Lefke – Göçmenköy

Cihangir – Yenicami

 

19.HAFTA

Yenicami – Doğan Türk Birliği

Gönyeli – Çetinkaya

Mağusa Türk Gücü – Lefke

Türk Ocağı – Cihangir

B.Bağcıl – Lapta

Düzkaya – K.Kaymaklı

Göçmenköy – Tatlısu

 

20. HAFTA

Lefke – Yenicami

Cihangir – Doğan Türk Birliği

Türk Ocağı – B.Bağcıl

Lapta – Gönyeli

Çetinkaya – Düzkaya

K.Kaymaklı – Göçmenköy

Tatlısu – Mağusa Türk Gücü

 

21. HAFTA

Mağusa Türk Gücü – K.Kaymaklı

Düzkaya – Lapta

Doğan Türk Birliği – Lefke

B.Bağcıl – Cihangir

Göçmenköy – Çetinkaya

Gönyeli – Türk Ocağı

Yenicami – Tatlısu

 

22. HAFTA

Türk Ocağı – Düzkaya

K.Kaymaklı – Yenicami

Cihangir – Lefke

B.Bağcıl – Gönyeli

Lapta – Göçmenköy

Çetinkaya – Mağusa Türk Gücü

Tatlısu – Doğan Türk Birliği

 

23. HAFTA

Yenicami – Çetinkaya

Mağusa Türk Gücü – Lapta

Göçmenköy – Türk Ocağı

Düzkaya – B.Bağcıl

Lefke – Tatlısu

Gönyeli – Cihangir

Doğan Türk Birliği – K.Kaymaklı

 

24. HAFTA

Türk Ocağı – Mağusa Türk Gücü

Lapta – Yenicami

Cihangir – Tatlısu

Gönyeli – Düzkaya

B.Bağcıl – Göçmenköy

Çetinkaya – Doğan Türk Birliği

K.Kaymaklı – Lefke

 

25. HAFTA

Yenicami – Türk Ocağı

Mağusa Türk Gücü – B.Bağcıl

Göçmenköy – Gönyeli

Tatlısu – K.Kaymaklı

Doğan Türk Birliği – Lapta

Düzkaya – Cihangir

Lefke – Çetinkaya

 

26. HAFTA

Gönyeli – Mağusa Türk Gücü

B.Bağcıl – Yenicami

Çetinkaya – Tatlısu

Düzkaya – Göçmenköy

Türk Ocağı – Doğan Türk Birliği

Lapta – Lefke

K.Kaymaklı - Cihangir

 

 

 

 

Bu haber toplam 907 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler