1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'TEKNİK HEYETE GÜVENİYORUZ'
TEKNİK HEYETE GÜVENİYORUZ

'TEKNİK HEYETE GÜVENİYORUZ'

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu dün yaptığı toplantıda, bazı yayın organlarında antrenör değişikliğiyle ilgili çıkan haberleri değerlendirip açıklama yaptı. İki hafta üst üste dış sahada önce Göçmenköy ve ardından Cihangir ile berabere kalıp,

A+A-

 

 

 

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu dün yaptığı toplantıda, bazı yayın organlarında antrenör değişikliğiyle ilgili çıkan haberleri değerlendirip açıklama yaptı.

İki hafta üst üste dış sahada önce Göçmenköy ve ardından Cihangir ile berabere kalıp, dört puan kaybettiklerinin belirtildiği ve bu durumun kendilerini üzdüğüne dikkat çekilen Mağusa Türk Gücü Yönetim Kurulu açıklamasında “Ancak sezon sonuna kadar teknik heyette bir değişikliğe gidilmesi yönünde bir düşüncemiz yoktur” dendi.

 

“GÜVENİMİZ TAMDIR”

Yazılı ve görsel basında iddia edildiği gibi ne Mustafa Özarabacı, ne de başka bir teknik adamla herhangi bir görüşme ve anlaşma yapılmadığının altının çizildiği açıklamada, teknik adamları Mehmet Merteroğlu ve Hasan Topaloğlu’na güven duyduklarını ve sezon sonuna kadar bu iki teknik adamla çalışmalarını sürdürüp sezonu tamamlayacakları açıklandı.

Mağusa Türk Gücü’nün çok köklü bir camia olduğunun altı çizilen açıklamada, sezon başında belirlenen şampiyonluk parolasından şaşmadan hedef doğrultusunda yola devam edileceğini ve bu önemli hedefe ulaşmak için sezon başından beridir desteklerini esirgemeyen taraftarlarını sezon sonuna kadar yanlarında görmek istedikleri belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 678 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler