1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'Teklif Alırsam Birleşeceğiz'
Teklif Alırsam Birleşeceğiz

'Teklif Alırsam Birleşeceğiz'

İki kez genel kurul yapan, ancak başkan adayı çıkmayan Baf Ülkü Yurdu’nda (BÜY) sorunlar her geçen gün daha da büyüyor. BÜY Genel Kurulu’nda Divan Başkanı olduğu için “Başkanlık” görevi ona kalan BÜY eski Başkanı Mustafa A. Şefik,

A+A-

Ülkü Yurdu Divan Başkanı Mustafa A. Şefikten  Baflılara ültimatom 

 

"Teklif Alırsam Birleşeceğiz"

 

Kulübe geçmiş yıllarda Bostancı Bağcıl ve Binatlı’dan birleşme teklifi yapıldığını anımsatan Divan Başkanı Mustafa Ali Şefik, “BÜY’de durum bu şekilde devam edemez”

 

İki kez genel kurul yapan, ancak başkan adayı çıkmayan Baf Ülkü Yurdu’nda (BÜY) sorunlar her geçen gün daha da büyüyor.

BÜY Genel Kurulu’nda Divan Başkanı olduğu için “Başkanlık” görevi ona kalan BÜY eski Başkanı Mustafa A. Şefik, tüm Baflılara ültimatom verdi ve “Yönetime sahip çıkılmazsa, kulübü başka bir kulüpler birleştiririm” dedi.

Kulübe geçmiş yıllarda Bostancı Bağcıl ve Binatlı’dan birleşme teklifi yapıldığını anımsatan Divan Başkanı Mustafa Ali Şefik, “BÜY’de durum bu şekilde devam edemez. İlgisizliğin sürmesi ve mevcut durum değişmemesi durumunda, herhangi bir kulüpten teklif alırsam bu kez birleşeceğim” şeklinde konuştu.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu 2011-2012 Futbol Sezonu’nu sessiz sedasız açan yeşil kırmızılı ekip BÜY’de Kaleci Antrenör Mahmut Dinçli gönüllü olarak takıma antrenman yaptırıyor. A takımdan 7-8 futbolcunun katılmadığı antrenmanlarda genç takımdan takviye yapılarak 20 futbolcu çalışma yapıyor.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 529 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler