1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TEK HEDEF SÜPER LİG
TEK HEDEF SÜPER LİG

TEK HEDEF SÜPER LİG

Birinci Lig’de “Beşparmakların Yıldızı” olarak anılan Görneç, bu sezon artık Birinci Lig’e tamam derken, tek hedef’i Süper Lig olarak belirledi. Dün, Cihangir antrenman sahasında 2012-2013 futbol sezonuna “merhaba̶

A+A-

 

 

Beşparmakların Yıldızı Sahaya indi. Yeni sezonun ilk çalışması dün yapıldı

 

 

Yeni sezonun ilk çalışmasını dün Cihangir antrenman sahasında yapan Görneç’te başkan Halil Kasım Görneç’in artık hedef büyüttüğünü ve Süper Lig’e yükselme zamanının geldiğini söyledi. Teknik direktör Erol Çağaloğlu da tek hedefin Süper Lig’e terfi olduğunun altını çizdi

 

Necmi Belge

 

Birinci Lig’de “Beşparmakların Yıldızı” olarak anılan Görneç, bu sezon artık Birinci Lig’e tamam derken, tek hedef’i Süper Lig olarak belirledi.

Dün, Cihangir antrenman sahasında 2012-2013 futbol sezonuna “merhaba” diyen yeşil – beyazlıların ilk çalışmasına ilgi büyüktü.

 

KASIM: “HEDEF BÜYÜTTÜK”

 

Başkan Halil Kasım ile yöneticilerin ve çok sayıda taraftarın hazır bulunduğu antreman öncesi ilk konuşmayı Başkan Halil Kasım yaptı. Başkan Kasım, Görneç’in bu sezon hedef büyüttüğünü ve tek hedefin Süper Lig olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz sezon özellikle, kendi sahaları olmadığı için Süper Lig’e yükselmeyi istemediklerini dile getiren Başkan Kasım, bu sezon rollerin değiştiğini ve Görneç Stadı’nın sezon başlamadan tamamlanacağını ve maçlarını artık kendi sahalarında oynama avantajını kullanacaklarını söyledi.

Başkan Kasım son olarak, Görneç’in artık Süper Lig’de oynama zamanın geldiğini ve bu sezon hedeflerine ulaşacaklarından emin olduğunu sözlerine ekledi.

 

ÇAĞALOĞLU: “FORMA ASLANIN AĞZINDA”

 

Başkan Kasım’dan sonra söz alan Teknik Direktör Erol Çağaloğlu, Başkan Kasım’ın dediği gibi tek hedefin Süper Lig olduğunu söyledi. Bu nedenle, yeni ve deneyimli futbolcuları bünyelerine katarken, genç takımdan da takviyeler ile güçlü bir kadro oluşturduklarını ve formanın aslanın ağzında olduğunu anımsattı.

Kendisini yedek olarak görmek istemeyen futbolcuların, hemen antremanı terk etmesini isteyen Çağaloğlu, antreman öncesinde ve antremanda disipline çok önem verdiğini ve futbolcuların bu kurallara uyması gerektiğini belirtti.

Çağaloğlu son olarak, Görneç Stadı’nın tamamlanmasıyla saha sıkıntısından kurtulacaklarını, 12’inci adam olan seyircilerine kavuşacaklarını ve  geçtiğimiz sezon deplasmanda gösterdikleri başarıyı kendi sahalarına taşımaları halinde, Süper Lig’e yükselmemeleri için bir neden olamayacağını sözlerine ekledi.

Görneç’in dünkü antremanına Cihangir’den transfer edilen Hasan Topuz, Emrah Babahan, Aydınköy’den Şükrü ile Dip Karpaz’dan kaleci Mesut da yer aldı.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 553 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler