1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TEK HEDEF GALİBİYET
TEK HEDEF GALİBİYET

TEK HEDEF GALİBİYET

Bostancı Bağcıl Pazar günü kendi evinde oynayacağı Gençlik Gücü maçına Teknik direktörleri Toygar Davulcu nezaretinde hazırlıklarını sürdürüyor. Hazırlıklar çerçevesinde Çetinkaya maçında sakatlıklarından dolayı yer almayan Ertaç’ın ve Hakan Altın&

A+A-

 

 

Bostancı Bağcıl’da sakat futbolcuların yavaş yavaş iyileşmesi Teknik Direktör Toygar Davulcu’yu ilerleyen haftalara daha iyi bakmasına neden oldu.

 

 

Hüseyin Kıral

 

Bostancı Bağcıl Pazar günü kendi evinde oynayacağı Gençlik Gücü maçına Teknik direktörleri Toygar Davulcu nezaretinde hazırlıklarını sürdürüyor.

Hazırlıklar çerçevesinde Çetinkaya maçında sakatlıklarından dolayı yer almayan Ertaç’ın ve Hakan Altın’ın sakatlıklarının iyileşme gösterdiğini ve düz koşulara başladıklarını söyleyen Teknik Direktör Davulcu, Erbay’ın durumunu ise maç günü belli olacağını söyledi. 

 

 “HAKEMLER DAHA DİKKATLİ OLSUNLAR BİZE YETER”

Bostancı Bağcıl Teknik direktörü Toygar Davulcu, takımının Çetinkaya karşısında oynadığı futbolu hiç beğenmediğini, mücadele gücü düşük bir oyun ortaya koyduğunu, ancak Çetinkaya’nın kazandığı iki golün ofsayt olduğunu belirtti.

İki golün ardından oyundan tamamen koptuklarını söyleyen Toygar Davulcu, “Çetinkaya’yı o gün ortaya koyduğumuz futbolla yenemezdik ama atılan iki golün bariz ofsayt oluşu takım olarak hakemler konusunu da bizlerin daha çok düşünmemizi gerektirdi” diye konuştu. Davulcu “Bundan sonraki haftalarda tüm hakemlerin daha dikkatli davranmaları bize yeter” dedi.

 

GALİBİYET SERİSİNE BAŞLAYACAK

Pazar günü oynanacak olan Gençlik Gücü maçı ile çıkışlarının başlayacağını belirten Davulcu son mağlubiyetlerinin 17 Şubat 2012 tarihinde Çetinkaya’ya karşı olduğunu ve 11 resmi maç sonra yine Çetinkaya’ya mağlup olduklarını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 436 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler