1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘TEHDİT’ SKANDALI!
‘TEHDİT’ SKANDALI!

‘TEHDİT’ SKANDALI!

‘Musallat’ oldular, defalarca ‘zorla’ çek yazdırdılar… Gemikonağı ‘tehditle’ çalkalandı… Gemikonağı ‘tehdit skandalı’ ile sarsıldı. Nisan ayından bu yana, Gemikonağı’nda Siyanür Kuruy

A+A-

 

 

‘Musallat’ oldular,  defalarca ‘zorla’ çek yazdırdılar… Gemikonağı ‘tehditle’ çalkalandı…

 

Gemikonağı ‘tehdit skandalı’ ile sarsıldı.

Nisan ayından bu yana, Gemikonağı’nda Siyanür Kuruyemiş’in sahibi 28 yaşındaki Kaşif Ezer’den ‘Şiddet tehditi’ ile para temin ettikleri gerekçesi ile önceki gün 5 kişi tutuklandı.

 

‘ZORLA’ ÇEK YAZDIRDILAR…

Polisin isimlerinin baş harflerini M.S (E-27), M.K (E-23), İ.A (E-23), A.O (E-30) ve G.D (E-22) olarak açıkladığı 5 kişinin, Nisan - 25 Eylül 2012 tarihleri arasında, Kaşif EZER’e şiddet kullanma tehdidi ile çek yazdırıp tedavüle sürdükleri ve çekleri bozdurarak çaldıklarının tespit edildiği belirtildi.

 

KAŞİF BİR SÜRE BOYUN EĞDİ…

YENİDÜZEN’in güvenilik kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre, Kaşif Ezer’e musallat olan zanlılar sık sık dûkkana giderek Kaşif’i tehdit ediyordu.

Kaşif’in zanlıların tehditlerine boyun eğmek zorunda kaldığı ve yüklü miktarda çek yazdığı da elde edilen bilgiler arasında.

Olayın Kaşif’in ailesi tarafından fark edilmesinin ardından polise taşındığı ve tutuklamaların gerçekleştiği de öğrenildi.

 

2’Sİ SERBEST, 3’ÜNE 3’ER GÜN TUTUKLULUK

Polisin önceki gün tutukladığı 5 kişiden A.O ile İ.A’nın dün çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakıldığı, diğer 3 zanlının aleyhine ise poliste 3’er gün tutukluluk emri alındığı öğrenildi.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2035 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler