1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TAVURİ'NİN ÖFKESİ
TAVURİNİN ÖFKESİ

TAVURİ'NİN ÖFKESİ

Ülkemizin tanınmış simalarından Tavuri lakaplı Mustafa Serttaş, Cezaevi yönetimine tepki gösterdi: “HAYVAN MIYIM, ŞEREFSİZ MİYİM?” Tavuri, 1 Ocak’ta arkadaşını ziyaret etmek için gittiği Merkezi Cezaevi’nde ziyarete alınm

A+A-

 

 

Ülkemizin tanınmış simalarından Tavuri lakaplı Mustafa Serttaş, Cezaevi yönetimine tepki gösterdi:

 

“HAYVAN MIYIM, ŞEREFSİZ MİYİM?”

 

 

Tavuri, 1  Ocak’ta arkadaşını ziyaret etmek için gittiği Merkezi Cezaevi’nde ziyarete alınmamasına tepki gösterdi. “Hırsızlar cezaevine giremez” dendiğini iddia eden Tavuri, “Ben hayvan mıyım, şerefsiz miyim de bana bu muamele yapılıyor” diyerek öfkesini dile getirdi.

 

Ülkemizin tanınmış simalarından Tavuri lakaplı Mustafa Serttaş, 1 Ocak’ta arkadaşını ziyaret için gittiği Merkezi Cezaevi’ne alınmasına öfkelendi.

Tavuri, dün gazetemizi ziyarete gelerek, “Ben hayvan mıyım, şerefsiz miyim de bana bu muamele yapılıyor” diyerek isyan etti.

Merkezi Cezaevi’ndeki arkadaşını ziyaret etmek istediğini ancak bir subayın “Hırsızlar cezaevine giremez” dediğini iddia eden Tavuri, “Cezaevi kurallarla değil, özel bir şirket gibi yönetiliyor” dedi.

 

CİNAYET NEDİR BİLMEM…

 

“Hayatımda cinayet nedir bilmem, şerefsiz de değilim, uyuşturucu satıcısı da… Ben zenginden alır fakire veririm, cezam neyse de çekerim. Benim 35 yılım cezaevinde geçti, ama hiç pişman değilim” diyerek sözlerine başlayan Tavuri, cezaevi tarafından kendisine yapıldığını iddia ettiği davranışı hak etmediğini söyledi.

 

HANGİ HAKLA GÖRÜŞTÜRMEDİ

 

“Ben içerdeyken, bana sahip çıkan bir aile vardı. Onlardan da bir kişi kader mahkumu oldu. Bana 3 öğün yemek veren bu ailenin kader mahkumunu ziyaret etmek istedim” diyen Tavuri, “Kurallara göre, cezaevinden çıkan biri 3 ay sonra cezaevine ziyarete gelebilir. Ben cezaevinden 3.5 ay önce çıktım. Ama bana o gün görevli subay gardiyanla haber yolladı ‘hırsızlar cezaevine giremez diye… Çok ağrıma gitti” dedi.

Yapılan bu uygulama hakkında cezaevi yönetiminden bir açıklama bekleyen Tavuri, “Bu bana yapılan büyük bir hakarettir. Benim de bir kişiliğim, onurum, şerefim vardır” diyerek tepki gösterdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2048 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler